Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

разни части

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    разни части

    за фиат брава5-та врата, необорудана, (без стъкло, трети стоп, моторче за чистачка)- цена 80 кинтапредна дясна врата- също необорудвана, 50 левазадна дясна врата необорудвана 50 леваглава за 1.6 16 103к.с. - без клапани цена 140 леваза бравата има още табло, парно, и разни други дреболии из купетоза фиат пунто 2 - модела след 99 до 2003 годинапредни леви фаровесъс халоген 85 левабез халоген 80 лева

    #2
    Има ли блокът на волана, на който са двата ключа за мигачи/чистачки?Също имам интерес към предна дясна врата - дай малко повече информация, ако може снимки или поне кажи какъв цвят е, какво има по нея, какво няма...Edit: Забравих да спомена че питам за Brava-та

    Коментар


      #3
      Creep написа:
      Има ли блокът на волана, на който са двата ключа за мигачи/чистачки?Също имам интерес към предна дясна врата - дай малко повече информация, ако може снимки или поне кажи какъв цвят е, какво има по нея, какво няма...Edit: Забравих да спомена че питам за Brava-та
      "пеперудадата" на олана я имаммодела е за без аърбег, има и проблем. че не винаги дава контакт за късите светлиниако се почисти ще работи, но на мен ми беше по лесно да я заменя на мойта бравапредната врата е без стъкло и тапицерия, няма и външната дръжка, бравата иначе си седицвета е някакъв син металик

      Коментар


        #4
        Копчето за степените на парното имаш ли и склонен ли си да се разделиш само с него? Варианта с клима.П.С. И аз забравих - за бравата питам. Ъ, нали е същото като за мареа?
        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

        Коментар


          #5
          копчето е 1 левобаче трябва да си го намериш в гаража иначе да става и за мареа

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                случайно да имаш кора за предна лява врата?

                Коментар


                  #9
                  darkside написа:
                  случайно да имаш кора за предна лява врата?
                  продадох я

                  Коментар

                  Working...
                  X