Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Последно време доста модификации по моята колица

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Последно време доста модификации по моята колица

    може да поразгледате снимки в гаража http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...08смених фолйото на задните стъкла - мн яко чернобоядисах барабаните и спирачните апарати - светло синисложих красив накрайник - YEDлети джанти и гуми - Дотз & Марангонинова предна решетка - цялостен отвор с мрежаИ последната ми гордост - Pioneer в багажника може да коментирате както тук така и в каража.дерзайте тунинг маниаци
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    #2
    Ти направо си се изкъртил Нищо лично пич
    FIAT BRAVO 2.0 20v
    http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

    Коментар


      #3
      Добре е станало. Не прекалявай с допълненията Сега помисли за прагове, брони..евентуално двигател....
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        GTipo написа:
        Добре е станало. Не прекалявай с допълненията Сега помисли за прагове, брони..евентуално двигател....
        И ако може и стелките да смениш и рацерските педали(аве пич ти от каде пазаруваш )
        FIAT BRAVO 2.0 20v
        http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

        Коментар


          #5
          от битака батенци сичко по левче........ дотук ми е излезнала 7 кв има няма
          Fiat Bravo 1.9 TD100

          Коментар


            #6
            нема такъв селянин като тебе как може да я оцениш с 1 бе кретен... ти си големия тунинг газар с лепенките на 15 различни фирми ... направо май си пачеш за голфче
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #7
              Anaboliy написа:
              от битака батенци сичко по левче........ дотук ми е излезнала 7 кв има няма
              Е ти пък не се впрягай.Щом си пуснал темата си мисля, че ще има някакъв коментар +/-
              FIAT BRAVO 2.0 20v
              http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

              Коментар


                #8
                Anaboliy написа:
                нема такъв селянин като тебе как може да я оцениш с 1 бе кретен... ти си големия тунинг газар с лепенките на 15 различни фирми ... направо май си пачеш за голфче
                А за това колко сам ти отценил колата си е мое лично право и мнениеАко пък изкаш да се репчеш пиши на ЛС там ще се разберем кой е селянин и кой не. ОЛИ
                FIAT BRAVO 2.0 20v
                http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

                Коментар


                  #9
                  колеги моля споделяите мнения и препоръки, ако не са толкова нападателни ще е добре ако ли не явно нямам вкус
                  Fiat Bravo 1.9 TD100

                  Коментар


                    #10
                    Мисля че добре се справяш до сега, но трябва да почнеш със външния тунинг. Това, което си направил до сега са детайли, което е похвално, защото доказва че си харесваш колицата. Обърни се към някоя фирма за тунинг за брони, прагове..на тая кола тунинга не и е скъп, а и страхотно отваря външния вид. За сега ми харесва това, което си свършил!
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      дам колега знам работя по въпроса просо неискам да е нещо което се слага на всяка втора кола и още не съм намерил подходящите хора които да направят нещо по-уникално или по рядко срещано. На първо време мсиля да слагам прагове и престилка отзад!
                      Fiat Bravo 1.9 TD100

                      Коментар


                        #12
                        Лично на мене ми харесват подобренията(като се има предвид че сам ги е правил). Вярно че са дреби, но са изпипани и няма грам излишен кич или селяния. И не му говорете на брони, прагове и тн.,не ми се вярва да е толко тъп да не се е сетил че трябва да ги сложи, но може би няма финансовата възможност още
                        Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                        Коментар


                          #13
                          westdogg написа:
                          Лично на мене ми харесват подобренията(като се има предвид че сам ги е правил). Вярно че са дреби, но са изпипани и няма грам излишен кич или селяния. И не му говорете на брони, прагове и тн.,не ми се вярва да е толко тъп да не се е сетил че трябва да ги сложи, но може би няма финансовата възможност още
                          мерси колега а не е чак толко дао финанси но трябва и да е в граници де просто още не съм намерил подходящите детайли за моята колица
                          Fiat Bravo 1.9 TD100

                          Коментар


                            #14
                            GTipo написа:
                            Добре е станало. Не прекалявай с допълненията Сега помисли за прагове, брони..евентуално двигател....
                            Според мене не му трябват на бравото брони с мрежи и тем подобни селянии,най-добре да си направи едно спортно окачване да извади стойка колата и ше заспи
                            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                            Коментар


                              #15
                              Anaboliy написа:
                              дам колега знам работя по въпроса просо неискам да е нещо което се слага на всяка втора кола и още не съм намерил подходящите хора които да направят нещо по-уникално или по рядко срещано. На първо време мсиля да слагам прагове и престилка отзад!
                              Само да не е престилка с мрежа,защото ще развалиш колата Мое мнение
                              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                              Коментар

                              Working...
                              X