Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля помогнете!спирачки на Темпра!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моля помогнете!спирачки на Темпра!

    Здравейте, карам фиат темпра комби ’95 година, имам проблем със спирачките- ейбиес-ът си работи ,предните си спират супер,но задните нещо никакви ги няма и най-вероятно проблемът е в една кутийка долу,дето разпределя налягането за задните колела...Ходих във Вантотрейд и както мнго други тук,не съм доволен- искат да ми сменят едва ли не цялата система и да дам 1000 лв.,защото не им се занимавало,щяли да скъсат тръбичките,не знам си какво. Та, ще ви бъда крайно благодарен,ако някой може да ми каже някое място, където да разбират от спирачни системи,ейбиес, от СОфия съм ,кв. Люлин. Хора,наистина ми трябва, защоото от КАТ направо ще ме спрат от движение...Благодаря!

    #2
    Цъкни да видиш при мен как се оправи работата. Излезна ми 35лв.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...EB&start=0От тогава колата спира като змей, без проблеми. Говорим за горе-долу същата кола.Ако искаш на лични да ти дам номера на майстора ми, но той е на Хладилника.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Благодаря ти за помощта!

      Коментар


        #4
        Намерих на едно място кантарчето за 53 лв. На Стамболийски беше 130. Аз карам без него от година и нямам проблеми за сега.
        Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
        Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
        Совалката средно на LPG
        Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

        Коментар

        Working...
        X