Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помогнете за Х1/9

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помогнете за Х1/9

    Търся Х1/9,но не мога да намеря по обявите,моля ви ако забележите някой,бил той и в окаено състояние моля ви дайте ми координати къде се намира за да потърся сопсвеника му...Благодаря ви предварително
    _______________________________________
    0885261834

    #2
    Май си се навил яко а :P :P :P колата е много яка аз съм имал удоволствието да карам такава кола е отвсекъде Поздравления за избора ако има нещо ще ти пиша имам нещо впредвид
    Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
    Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
    Ventura garage

    Коментар


      #3
      Re: Помогнете колеги..

      Mitko написа:
      Selqatin написа:
      Търся Х1/9,но не мога да намеря по обявите,моля ви ако забележите някой,бил той и в окаено състояние моля ви дайте ми координати къде се намира за да потърся сопсвеника му...Благодаря ви предварително
      Такова има на ул.Цар Симеон. Червено е и всички емблеми са му сменени с такива на Ferrari. Не знам обаче дали се продава.
      знам е,ама сопсвенила нещо се прави.Аз си търса некоя занемарена за да си стегна и оправа както ми харесва,така че ако видите захвърлена некъде м/у блоковете такава свиркайте
      _______________________________________
      0885261834

      Коментар


        #4
        Дай няква снимка, поне да знаем какво търсим Като това в подписа ти ли?
        FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

        Коментар


          #5
          да, но сигурно може и без "тунинга"
          '93 Croma 2.0T -ex
          '98 Coupe 20V

          Коментар


            #6
            flx написа:
            Дай няква снимка, поне да знаем какво търсим Като това в подписа ти ли?
            Da
            _______________________________________
            0885261834

            Коментар


              #7
              Този модел нощува на "Графа",точно до пазарчето за плодове-от"Раковска" тръгваш в посока бул."В.Левски" и вървиш от лявата страна.То4но преди пазарчето има магазин "Бициани"и между него и пазарчето се обазува малък паркинг-ето там беше тази кола.Аз работех в Германос-а отсреща.Това обаче е информация за преди ве4е близо година,но можеш да провериш.Колата беше червена и доста запазена :D
              SKODA 105L '78
              PUNTO 1.2 MPI ELX '94
              FIAT 126p '89
              TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
              GRANDE PUNTO 1.2 '06

              Коментар


                #8
                damianoff написа:
                Този модел нощува на "Графа",точно до пазарчето за плодове-от"Раковска" тръгваш в посока бул."В.Левски" и вървиш от лявата страна.То4но преди пазарчето има магазин "Бициани"и между него и пазарчето се обазува малък паркинг-ето там беше тази кола.Аз работех в Германос-а отсреща.Това обаче е информация за преди ве4е близо година,но можеш да провериш.Колата беше червена и доста запазена :D
                Eй сега идвам точно от там,ама не я видях Утре пак ще провера де
                _______________________________________
                0885261834

                Коментар


                  #9
                  Не забравяй обаче,че...
                  damianoff написа:
                  Това обаче е информация за преди ве4е близо година,но можеш да провериш.
                  ..но дано да е още там :D
                  SKODA 105L '78
                  PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                  FIAT 126p '89
                  TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                  GRANDE PUNTO 1.2 '06

                  Коментар


                    #10
                    ima edin v ж.к лозенец,ама го карат и не мога да го намеря паркиран
                    _______________________________________
                    0885261834

                    Коментар


                      #11
                      re

                      мисля че видях такава в люлин,утре ще погледна дали е същата кола.
                      Fiat Croma 2.0 i. Turbo

                      Коментар


                        #12
                        А, защо не си го вземеш от Германия, гледам картинката е от Мобиле.де?

                        Коментар

                        Working...
                        X