Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Затъмнени стопове на Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Затъмнени стопове на Брава

    някой пробвал ли е да си затъмни стоповете и страничните мигачи на брава.Ако има някой моля нека пусне снимки.Благодаря предварително.

    #2
    Re: Затъмнени стопове на Брава

    Ganchev написа:
    някой пробвал ли е да си затъмни стоповете и страничните мигачи на брава.Ако има някой моля нека пусне снимки.Благодаря предварително.
    За мене стои гадно
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      Re: Затъмнени стопове на Брава

      Abarth. написа:
      Ganchev написа:
      някой пробвал ли е да си затъмни стоповете и страничните мигачи на брава.Ако има някой моля нека пусне снимки.Благодаря предварително.
      За мене стои гадно
      и аз не си го представям затова искам да видя нагледно

      Коментар


        #4
        Re: Затъмнени стопове на Брава

        Ganchev написа:
        Abarth. написа:
        Ganchev написа:
        някой пробвал ли е да си затъмни стоповете и страничните мигачи на брава.Ако има някой моля нека пусне снимки.Благодаря предварително.
        За мене стои гадно
        и аз не си го представям затова искам да видя нагледно
        ами колега снимаи я отзад и затъпни стоповете на фотошопа или на нещо др. и ще видиш, колегата Abarth може да ти помогне с фотошопа предполагам че няма да има нищо против
        FIAT - TIPO 2.0i.е

        Коментар


          #5
          Горе долу така стават:
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            Благодарско soulkeeper и Abarth

            Коментар

            Working...
            X