Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ел.нагревател

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ел.нагревател

    Колеги,някой да знае от къде мога да си купя ел.наревател за задното стъкло на Панда,че работи само най-отгоре,а и ми писна от"няма"където съм питал.Или може ли да се пооправи някак си поне? Всъщност явно нишки са прекъснати и бих желал да ги оправя вместо да лепна някое менте,но в крайна сметка може и така да се наложи.
    Fiat не е Ferrari, но го притежава

    #2
    Re: ел.нагревател

    Tony написа:
    Колеги,някой да знае от къде мога да си купя ел.наревател за задното стъкло на Панда,че работи само най-отгоре,а и ми писна от"няма"където съм питал.Или може ли да се пооправи някак си поне?
    Може, с електропроводима боя, или лепило, някой от колегите, което са го правили ще каже, темата е доста разисквана по други форуми, хубаво е и тук да се сложи едно обяснение - с какво, от къде, за колко лв. и т.н...

    Коментар


      #3
      ...

      Коментар


        #4
        Re:Нагревател за стъкло...

        Аз съм ползвал преди няколко години "Бизон"-електро проводящо лепило-ремонта е много успешен...правил съм го на няколко коли -работят и досега...Процедурата е следната-намира се мястото на прекъсване с волтмер или визуално-местата на прекъсване се виждат по-добре от външната страна на стъклото като по- тъмни на цвят /ако не се виждат от вътрешната/-зачистват се около 2-3 мм и се нанася лепилото за свързване,изчаква се около 20 мин за съхнене,и се нанася втори слой ако е нужно, /да не се слага повече от нужното лепило защото там нагрява по силно!!!Цена на една опаковка ~20-25 лв. - не е евтино, но стига за nх10-на брой стъкла...Успех!
        Ex. Grande Punto Driver

        Коментар

        Working...
        X