Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Х1/9

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Х1/9

    Може и без двигател
    _______________________________________
    0885261834

    #2
    Za 5000 lev4eta ti davam X1/9 sus dvigatel

    Коментар


      #3
      Колеги ... имам си прекрасен Х 1/9...имам леки грижи с намирането на добар сервиз и части, въпреки че това е доста оффтопик, моля за съдействие !!!!
      lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
      ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
      Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

      Коментар


        #4
        Да го продаваш мислил ли си?

        Коментар


          #5
          peshko написа:
          Да го продаваш мислил ли си?
          зависи колко даваш за него ...
          lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
          ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
          Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

          Коментар


            #6
            cenata ne me ustrojva
            _______________________________________
            0885261834

            Коментар


              #7
              3000 лв. в брой - без да идвам да го гледам.

              Коментар


                #8
                peshko написа:
                3000 лв. в брой - без да идвам да го гледам.
                Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 !!!! до тука ми струва близо 5 000 !!!! с реставрацията на спойлерите и ламарините ще хвръкне към 8 000 ... ако искаш ела и я виш. Колата е перфектна ! има я на доста снимки от Итал феста...но за по-малко от 3000 евра няма смисал да говорим.Двигателя е перфектен, с нови гуми е ... 14’ (има фланци ) тапицерията е много добра и не е нагоряла. Сменени са основните компоненти по запалителната система. Спирачната система е рециклирана. С нов съединител е (комплект). И двете хидравлични помпи са сменени и са чистак нови... мога да продължа да изброявам, но ще ти се завие свят. Тази кола си я карам всеки ден и я потдържам в идеално състояние. Парите които предлагаш са по-скоро за някоя барака изровена от сайванта на село !!!! Бъди реалистичен в офертите си. Провери как седи "пазара" е Европа и си направи изводите.само я погледни каква е красавица !!! Класика !!!!!
                Прикачени файлове
                lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                Коментар


                  #9
                  Dobra e naistina..O4akvah da e v sustoqnie tip "brakuvan jelezoputen vagon". 3000 evro zna4i te ustroiva, taka li da go razbiram?

                  Коментар


                    #10
                    Dai malko info oshte...S koi motor e? Koq godina? Tabloto 4erno ili kafqvo e?Писането на кирилица е задължително за форума!Митко

                    Коментар


                      #11
                      Започвам описанието .... ) колата е ФИАТ Бертоне Х 1/9 1982 г. "калифорнийския" модел .. с големите брони Двигателя е 1.5 карбуратерен ( ВЕБЕР двукамерен) , 5 степена скоростна кутия. Ако искаш ще ти дам номерата на двигателя и рамата да си ги провериш. Салона е "слонова кост", тапицерията я водят - винил... а таблото кафяво. Доста запазен е! Боята е "Arrancio Rosso", но задължително трябда да се предоядиса.Има доста добра музика... и лек тунинг на вратите, за да се саберат колоните. Всичко по музиката е от "ТОЯГА" ... Волана не е оригинален. Собственика преди мен е сложил някакъв спортен от полирано дърво.. доста е добър и удобен. Джантите са алуниниеви, гумите - отпред са Бриджстоун ( не се сещам кой модел ) а задните са Дънлоп - оригинален зимен !!!. Проблемите по колата са доста и са свързани предимно с ламарините... другото е в идеално състояние. Цената която ти обявих е за колата след реставрацията на ламарините. Офертата от тенекидйията е за 2000-3000 хиляди лева за всичко !!! ( работа, материяли и прочие ). След това сам замислил и реставтрация на салона. По принцип бих искал да я продам в Европа ... за реставрирана кола мога да взема над 4500 евро. В момента колата ми струва малко над 5 000 лева. Ако искаш ела .. виж я ... кажи си цената и ако ме устройва може да спазарим нещо. Но ако ще я правиш на некой асфалтов дзвер.. направо забрави да ти я продам !!! Давам я само на манияк .. колекционер, който ще я цени и потдържа. Ако имаш още въпроси - аз сам насрещаАААААААА ........... забравих .. Спазарил сам с пичовете от тунинга на "ТОЯГА", Декемри или Януари да реставрират спойлерите и двата странични въздухозаборници... Тъй че живот и здраве до година или две... ще блесне в цялата си прелест Yellow_Flash_Colorz_PDT_01
                      lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                      ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                      Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                      Коментар


                        #12
                        Тази кола съм я виждал и далеч не е трагедия като тенекии !

                        Коментар


                          #13
                          Най ме устройва да я взема НЕизкърпена, защото:1.Нямам вяра на нито един майстор в БГ. (Освен може би на един) 2.Искам аз да си я направя, за да знам че е направена добре, както аз искам. (Говоря за минаване на цялото купе на пясъкоструйка, качествени заварки и хубава обработка на тенекиите с качествени грундове битуми и бои.3.Защото изпитвам страшен кеф. - за това най-вече Имам и други ретро автомобили - (италиански разбира се) последно преди месец взех Fiat 128 Sport Coupe който доста има за ремонт. Но мисълта ми е: тези коли стоят в гараж,не ги карам (това е гавра), от там излизат 1-2 пъти годишно, така че Бертоне-то ще е в добри ръце Ако искаш - вземи си озвучаването - предпочитам да слушам тиктакането на мотора зад гърба ми. :P И ми кажи цена - крайна,без реставрацията и т.н. С една дума - така както е в момента

                          Коментар


                            #14
                            Иначе за чужбина да я продаваш - отвори www.mobile.de например. Х19 - не държи толкова висока цена в сравнение с други модели - защото не е чак толкова стара вероятно.(цените естествено са по-добри от българските, тава е факт,не искам да те убеждавам в противното :D ) но пък и гърча да я експортираш от БГ е по-голям Например фиатката 128 дето сега ще я правя е по-ценна от бертоне.НЕ че е по-красива ,но е по - стара - 74 набор е моята.Така че цените в чужбина са специфичен момент.

                            Коментар


                              #15
                              хммм интересно предложение...я да те питам тогава, ти колко би ми взел за да я направиш като за себеси ???питането ми е съвсем сериозно и ако цената ме устройва направо ти я докарвам да я правиш!Иначе в това и състояние около 5 000 лева ще е ... но преди да я видиш не искам да говорим. Всъшност идеята ми е да продам тази и да си взема пак бертоне но малко по-ново ... )аз ползвам като критерий за цените този сайт и едно супер специализирано немско издание.... OLDTIMERS. Предполагам го знаешhttp://eng.autoscout24.com/
                              lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                              ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                              Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                              Коментар

                              Working...
                              X