Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За необходимостта от тази глава...!!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За необходимостта от тази глава...!!!

    Ето я и "черната дупка" в нашият форум.......предполагам много от вас са шокирани...и е нормално.........така или иначе в един друг наш приятелски форум, първата тема беше за ужасен инцидент и то писана от мен.....така или иначе т.нар. "хроникьор" на подобни инциденти почти винаги съм аз.....решихме да създадем такава тема и със запълването и да се занимавам аз......Повечето навярно биха ме обявили за ненормален, но......толкова много ужасии съм виждал, знаете че с непрестанните си командировки почти живея в колата...а и служебно всеки месец по няколко пъти посещавам пато-анатомията в един крайдунавски град........такива неща съм виждал, такова безхаберие, такава липса на инстинкт за самосъхранение.....такова самобичуване и самоунищожаване......че реших да се заема с тази черна задача....къде с възпитателен ефект, къде и за вътрешно удовлетворение........В темата ще се поместват материали за трагични инциденти, по възможност придружени със снимков материал, разбира се в границите на допустимото и нормалното.......целта ми е да ви подействам ако не възпитателно, то поне психологически.....знам, че много хора няма и да я отварят, но се надявам на факта, че дори и наличието на тази тема тук ще ни направи малко по-разумни....и отговорни.....
Working...
X