Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

D&N сервиз - ВНИМАВАЙТЕ МНОГО!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    D&N сервиз - ВНИМАВАЙТЕ МНОГО!

    Искам да Ви разкажа историята на една гаранция на предни амортисьори в сервиз D&N Подуене, София. Карам VW Пасат 96г. На 21.04.2006 година си смених при тях предните амортисьори, лагерите и тампоните. Амортисьорите са газови AL-CO, а тампоните (опорите) и лагерите са Лемфьордер. За това платих 284 лева, както се вижда от сканирания документ. Поисках гаранционна карта, но ми казаха, че с получения документ имам 2 години гаранция. Малко се учудих, че никъде не пише нещо за гаранция, но понеже изглеждаха убедителни, просто повярвах и си тръгнах. В къщи си записах на ръка горе на листа

    #2
    Колега, не съм сигурен дали се казва D&N но мисля че е същия. Само че Младост - срещу Била. Отивам на годишен технически - човека прегледа .. направи всичко и накрая ме вика - гледай как са ти се напукали спирачните тръбички ... ти си като камикадзе ... и така нататък .. и както казваш ... все едно ми е направил услуга ме пуска да мина прегледа но с уговорката че ще сменя тръбичките. Аз определено не се смятам за камикадзе и веднага звънкам на моя майстор да купува тръбичките и на другия ден сутринта да сменя. Карам му колата .. и ми звъни след час с въпроса кой идиот ме е излъгал че трябва да сменям тръбичките! Обясни ми че отвън има предпазен слой гума който се напуква много бързо но тръбичките са повече от перфектни и смяната им е абсолютно безсмислена ... та така с тези сервизи ... и това бе първия и последен път в който отивам при тях.
    Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

    Коментар


      #3
      И при мен с Пунтото се опитаха да направят номера с тръбичките. Д&Н - Овча Купел. Приемчика вика "за смяна са". Обаче майсторчето ме дръпна на страни и вика "бате тоя те кове с тия маркучета, не са за смяна"... явно им е патент.
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        Fiat

        ама аз бях писал накаде тук -за този сервиз на Овча купел отивам там нещо ми трапаше казва ми какво трябва да се смени и пише за труд колко ще вземе - ако му донаса части беше доста отколкото си вях сметнал 100 лв искаше 180 лв платих за прегледа самоотидох купих си части и като ки ходиф във Велинград си ги смених взеха ми 80 лв а се оказа че едните работи не били чак за смяна а други
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Егати, писна ми от мошеници.Д&Н били добър сервиз,а?Ха...
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            Приемчика в тоз сервиз намиращ се в Подуене е пълен малоумник! Да не говорим за монтьорите, които ги бива да поправят само груби елементи по окачването.
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Преди няколко месеца писах за диагностика сервиз D&N но на бул. "Европа" (Люлин) Останах доволен и го препоръчах и на други колеги. Може би е от значение с какъв проблем си отишъл и в кой от сервизите им!?
              Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

              Коментар


                #8
                kkp написа:
                Колега, не съм сигурен дали се казва D&N но мисля че е същия. Само че Младост - срещу Била. Отивам на годишен технически - човека прегледа .. направи всичко и накрая ме вика - гледай как са ти се напукали спирачните тръбички ... ти си като камикадзе ... и така нататък .. и както казваш ... все едно ми е направил услуга ме пуска да мина прегледа но с уговорката че ще сменя тръбичките. Аз определено не се смятам за камикадзе и веднага звънкам на моя майстор да купува тръбичките и на другия ден сутринта да сменя. Карам му колата .. и ми звъни след час с въпроса кой идиот ме е излъгал че трябва да сменям тръбичките! Обясни ми че отвън има предпазен слой гума който се напуква много бързо но тръбичките са повече от перфектни и смяната им е абсолютно безсмислена ... та така с тези сервизи ... и това бе първия и последен път в който отивам при тях.
                3Това е ВИП Сервиза в Младост. Всъщност не е толкова ВИП за колкото се мислят.
                Fiat Bravo 1.8 GT

                Коментар


                  #9
                  Извинявам се. Днес минах по булеварда и наистина се оказа че това е ВИП сервиз.Ако тук има колеги от Д&Н им се извинявам искренно - просто съм се объркал.
                  Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

                  Коментар


                    #10
                    anko написа:
                    kkp написа:
                    Колега, не съм сигурен дали се казва D&N но мисля че е същия. Само че Младост - срещу Била. Отивам на годишен технически - човека прегледа .. направи всичко и накрая ме вика - гледай как са ти се напукали спирачните тръбички ... ти си като камикадзе ... и така нататък .. и както казваш ... все едно ми е направил услуга ме пуска да мина прегледа но с уговорката че ще сменя тръбичките. Аз определено не се смятам за камикадзе и веднага звънкам на моя майстор да купува тръбичките и на другия ден сутринта да сменя. Карам му колата .. и ми звъни след час с въпроса кой идиот ме е излъгал че трябва да сменям тръбичките! Обясни ми че отвън има предпазен слой гума който се напуква много бързо но тръбичките са повече от перфектни и смяната им е абсолютно безсмислена ... та така с тези сервизи ... и това бе първия и последен път в който отивам при тях.
                    3Това е ВИП Сервиза в Младост. Всъщност не е толкова ВИП за колкото се мислят.
                    За ВИП сервиза май си имаме друга тема, ама като сме я зачекнали тука. Един бивш колега ми звъни един ден и вика "Колко струва смяна на съединител?" Аз контра: "К’во ти е на съединителя бе, съединител такъв?" Той - ми има някъф шум. Аз - така ли? И кога шуми като натиснеш педала или като го пуснеш. Вика - ми като го пусна, като го натисна не шуми. Щом лаик като мен направи връзката - картинката тряя ви е ясна. Викам му казвай кой е сервиза и бягай бързо оттам. Оказа се, че нищо му няма на съединителя, прб беше в скоростите, ама щяха да го цункат с един съединител, пък като остане проблемът - ще видим. Сервизът беше ВИП сервиз
                    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                    Коментар


                      #11
                      Ето тук : http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=137799#137799 съм писал за моя опит със сервиза D&N в Младост. Мисля, че хората са коректни и аз останах доволен от тях.

                      Коментар


                        #12
                        mme написа:
                        Преди няколко месеца писах за диагностика сервиз D&N но на бул. "Европа" (Люлин) Останах доволен и го препоръчах и на други колеги. Може би е от значение с какъв проблем си отишъл и в кой от сервизите им!?
                        Марти това там на Европа, май не беше ли някакъв друг сервиз? Д&Н отвориха наскоро срещу пощата.
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                        http://forum.fiat-bg.org

                        Коментар

                        Working...
                        X