Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продава се FIAT Tipo 1.8i

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продава се FIAT Tipo 1.8i

    Продава се Фиат Типо 1.8iХарактеристики: производство 1992г. пробег 150560км. Климатроник ел. стъкла дигитално табло аларма централно заключване Цена: 2700лв. Телефон за връзка: 0888756023 пп: Колата е на един познат, който ме помоли да я снимам и да пусна обявата, така че за повече информация се обаждайте на посочения телефон
    XE

    #2
    Re: Продава се FIAT Tipo 1.8 16v

    Mitko написа:
    Може ли по-голяма снимка на мотора. Главата ми прилича на 8V.
    Ето: http://www.snimka.bg/album.php?album...=4Гледах разни снимки из Нета и май си прав, не е 16v И това го познах единствено по това че на винтилките капачката на маслото е на друго място и върху свещите има капак... Но защо свещите са по средата и ако е с един вал, какво е другото дето прилича на вал ?! Аз по принцип не съм фиатаджия и на мен ми е интересно що за моторетка е това...?!Както и да е, колата е хубавичка за тия пари, още повече че има климатроник, така че който се интересува може да звънне и да пита
    XE

    Коментар


      #3
      Re: Продава се FIAT Tipo 1.8 16v

      Rookie написа:
      Mitko написа:
      Може ли по-голяма снимка на мотора. Главата ми прилича на 8V.
      Ето: http://www.snimka.bg/album.php?album...=4Гледах разни снимки из Нета и май си прав, не е 16v И това го познах единствено по това че на винтилките капачката на маслото е на друго място и върху свещите има капак... Но защо свещите са по средата и ако е с един вал, какво е другото дето прилича на вал ?! Аз по принцип не съм фиатаджия и на мен ми е интересно що за моторетка е това...?!Както и да е, колата е хубавичка за тия пари, още повече че има климатроник, така че който се интересува може да звънне и да пита
      това си обикновена двувалка само че с 8 клапана 1 вал за смукат и 1 вал за изпуск клапани мотор типичен за италянките а за това че не си фиатаджия можеш само да съжеляваш
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        Много интересно, как хем е с два вала, хем е 8 клапана?! Е за такова животно не бях чувал Кажете ако знаете нещо повече за този мотор, добър ли и е, колко кс. и тн. Щото като нищо и аз мога да го взема (както съм писал, на един познат е) и да стана фиатаджия
        XE

        Коментар


          #5
          Аз в момента търся точно нещо такова. Но цената от 2700 ми се вижда множко. Бих я взел за 2500 ако има газова уредба и няма някакви големи проблеми - напр. ръжда. Без газова уредба - 2200.И една добавка за двата вала - за човек, който не се интересува много много от технически характеристики, а просто от ползата, двата вала вдигат мощността. Така кола от 1.8 става 105 коня, докато например Фолксваген-Пасат с 1.8 двигател е 90 коня. Двата вала с 8V е нещо междинно между 8V и 16V.
          Добри Божилов
          www.komentari.com

          Коментар


            #6
            Dobri написа:
            Аз в момента търся точно нещо такова. Но цената от 2700 ми се вижда множко. Бих я взел за 2500 ако има газова уредба и няма някакви големи проблеми - напр. ръжда. Без газова уредба - 2200.
            Приятелю, обади се на посочения телефон, мисля че ще се разберете за цената
            XE

            Коментар


              #7
              Dobri написа:
              Аз в момента търся точно нещо такова. Но цената от 2700 ми се вижда множко. Бих я взел за 2500 ако има газова уредба и няма някакви големи проблеми - напр. ръжда. Без газова уредба - 2200.И една добавка за двата вала - за човек, който не се интересува много много от технически характеристики, а просто от ползата, двата вала вдигат мощността. Така кола от 1.8 става 105 коня, докато например Фолксваген-Пасат с 1.8 двигател е 90 коня. Двата вала с 8V е нещо междинно между 8V и 16V.
              1.8 моно инжекция на пасата е 90 коня,а пълната е 112,а типото е пълна 105 коня

              Коментар


                #8
                Благодаря, ще трябва да се видиме на някоя сбирка да си поговориме за "кочините"
                Пауър из нотинг уитаут гума
                Cinq 16v , Delta 1 2.0

                Коментар


                  #9
                  Ха честито и от мен и твоята ако е ’кочина’, моята си е ’красавица’
                  Alles in Ordnung

                  Коментар

                  Working...
                  X