Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

разни неща за типо и уно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    разни неща за типо и уно

    двигател 1.6,алтернатор,водна и хидравлична помпа,скорости 450лвпредна дясна врата 15лвзадна броня с малък дефект 10лварматурно табло 10лвдигитално табло без оборотомер 10лвполуоска 10лвспирачни апарати (1,4/1.6)малките 30лв 2-таалтернатор типо 2.0 16в2 железни джанти 13" 20лв 2-те1 алуминиева джанта 14"(оригиналната на дедра) с гума 25лвтабло с оборотомер за уно турбо дизел 15лв

    #2
    Какъв е дефекта на задната броня ? И в какво състояние са джантите щото в другата тема не ми отговори.
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Спирачните хАпарати предни ли са? И дали има разлика между предните и задните? Че не съм ги заглеждал.
      Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
      Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
      Совалката средно на LPG
      Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

      Коментар


        #4
        джантите незнам в какво състояние са,писах ти,чеот както съм ги хвърлил в мазето не съм ги виждал,но днес ще сляза да видя,задната броня от лявата страна е малко сплесканаимат значение апаратите,на задните има лостче за ръчна

        Коментар


          #5
          pugsy написа:
          джантите незнам в какво състояние са,писах ти,чеот както съм ги хвърлил в мазето не съм ги виждал,но днес ще сляза да видя,задната броня от лявата страна е малко сплесканаимат значение апаратите,на задните има лостче за ръчна
          Малеее колко съм прост ................ А твойте какви са, защото не пише?
          Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
          Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
          Совалката средно на LPG
          Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

          Коментар


            #6
            предни

            Коментар


              #7
              бронята е продадена

              Коментар

              Working...
              X