Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стари гуми и джанти (боклуци)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стари гуми и джанти (боклуци)

    Джанти: 4х98 13 цола. Едната съм я свалил от типото, така че със сигурност е читава, преди да я сложа е и балансирана. Другата има някои удари, единият от които навън, не знам как е станал номерът, никога не съм си я слагал на колата. 15 лв за двете.Гуми Firestone F580 165/65/14. Едната е много зле, изтъркана неравномерно, едната - аха-аха и едната що-годе бива. Сори, ама се издъних със снимките. 0 лв за трите. Аз тези гуми не бих си ги сложил отпред, стават за закърпване на положението като задни.
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    #2
    П.С. Админчетата - нещо реда на публикуваните снимки се обръща (последния атачмънт излиза най-отгоре) и коментарите стават тъпички, вижте го плз...
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    Коментар


      #3
      vesko написа:
      П.С. Админчетата - нещо реда на публикуваните снимки се обръща (последния атачмънт излиза най-отгоре) и коментарите стават тъпички, вижте го плз...
      Грешката е моя, не съм те разбрал правилно

      Коментар


        #4
        И кое му е логичното? Атачвам снимка и пиаш "това е обектът Х", атачвам втора с коментар "а това - обектът У". Обаче какво излиза: снимка 1 с коментар "а това - обектът У" - не много хитро, м?По темата. Сега видях ilkor какви гуми е подарил, значи не върви за тия да искам пари. Гумите се подаряват...
        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

        Коментар


          #5
          vesko написа:
          И кое му е логичното? Атачвам снимка и пиаш "това е обектът Х", атачвам втора с коментар "а това - обектът У". Обаче какво излиза: снимка 1 с коментар "а това - обектът У" - не много хитро, м?
          Оправено!

          Коментар


            #6
            По темата. Сега видях ilkor какви гуми е подарил, значи не върви за тия да искам пари. Гумите се подаряват...
            А, не ме гледай мене ...Днес сутринта дори си мислех да ходя да ги слагам на бравото, но като ги поразгледах ми се сториха изтрити.Дори не можах да разбера коя година са произведени ...А и не мога да им направя оценка ... Ако ще ги давам за 20 лева по добре да ги подаря на някой колега и да ме споменава с добро

            Коментар

            Working...
            X