Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ужасни снимки :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ужасни снимки :(

    Не знам от коя катастрофа са тези снимки, но ме ужасиха, не бях виждал толкова смачкана кола до сега... Само по надписа 1.4 си личи че колата е била Браво или брава Намерих ги в нета случайно снимките...Колега, виж важните теми - една от тях е за такъв вид снимки.doofiat

    #2
    Това е Брава. На втората снимка се вижда задната врата ...

    Коментар


      #3
      На колата е рязан тавана, но какво са изкарали оттам.....

      Коментар


        #4
        Stilo написа:
        На колата е рязан тавана, но какво са изкарали оттам.....
        ....убеден съм че из под ламарините е останал и някой друг....как да кажа...орган.........не бях виждал подобно нещо до сега........до колкото се вижда на снимката, станало е някъде около Враца...предполагам че това е двора на КАТ във Враца....

        Коментар


          #5
          В КАТ-Враца така ли крият ладите - по шубраците

          Коментар


            #6
            Re: Ужасни снимки

            Uneek написа:
            Колега, виж важните теми - една от тях е за такъв вид снимки.doofiat
            Сори, за пръв път пиша в този раздел и не съм обърнал внимание ... Няма проблеми, само, че за пореден път се вижда, че важните теми не са толкова видими.Ще трябва да се помисли по този въпрос.doofiat

            Коментар


              #7
              Тези 2 лади ли са смачкали бравата до такава степен,те изглеждат доста по здрави,според мен е било нещо доста по голямо,не че в случая има такова голямо значение,но такива работи се случват всеки ден на пътя най-ужасяващото е че повечето шофьори при вида на нещо подобно се замислят за 5 минути,но утре шофират по същия начин.
              Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
              Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
              I am in love with my cars

              Коментар


                #8
                Replay написа:
                Тези 2 лади ли са смачкали бравата до такава степен,те изглеждат доста по здрави,според мен е било нещо доста по голямо,не че в случая има такова голямо значение,но такива работи се случват всеки ден на пътя най-ужасяващото е че повечето шофьори при вида на нещо подобно се замислят за 5 минути,но утре шофират по същия начин.
                Колега това изглежда е двора на КАТ, както каза колегата Авео... Там пазят известно време като доказателство изпотрошените коли от тежките ПТП-та...

                Коментар


                  #9
                  Тръпки ме побиха! През това със сигурност е минал камион!
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Досега съм виждал доста смачкани коли, но тая е направо смазана Жалко за хората, не ми се вярва да има оцелели
                    Grande Punto 1.4 Dynamic
                    Alfa Romeo 146 1.6 Twin Spark 16V

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        Опрделено е брава, но май е минала под тир

                        Коментар

                        Working...
                        X