Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги помощ! Ще сменям дискове и накладки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги помощ! Ще сменям дискове и накладки

    Тези дни вкарвам колата в сервиз за "пълна промяна" та дисковете са ми доста надрани и накладките са ми кофти та ще ми препоръчате ли дискове и накладки и горе долу да ми напишете ориентировъчни цени,че съм малко поограничен с финансите :D Колата е типо 1.6 двувалка
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    я

    delphi-30-40 лв. не си спомням точно колко бяха.Доволен съм да ти кажа честно това са само задни накладки, предните не съм сменял скоро
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    Коментар


      #3
      Мога да ти кажа за бравото как са:32лв на барабан за задни, накладките бяха 17лв комплекта.Предните не съм ги сменял. hit-ko ми беше дал много добра цена за Типото по-рано но се оказа че моите са супер.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Re: я

        soulkeeper написа:
        delphi-30-40 лв. не си спомням точно колко бяха.Доволен съм да ти кажа честно това са само задни накладки, предните не съм сменял скоро
        Накладките на Делфи са дори под 30,около 25 ,но зависи разбира се и от къде си ги купувал.
        Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
        Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
        I am in love with my cars

        Коментар


          #5
          Вентилирани предни дискове от талянеца - 40лв за двата броя.Реших че вероятноста да са ментеливи е много по-малка отколкото ако ги купувам нови За накладки не мога да помогна: мнения из форума има доста. Аз карам с "някакви", не знам марка.Наскоро купувах задни челюстни - Permafuse, 34лв.
          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

          Коментар


            #6
            И аз на двете коли съм с дискове от Италианеца, по 15 лв/бройката, а пича срещу 5 лв те пуска да си ги избереш. Както колегата спомена, вероятноста за менте там е много малка. А накладките ми са Permafuse.
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              Re: Колеги помощ! Ще сменям дискове и накладки

              Abarth. написа:
              Тези дни вкарвам колата в сервиз за "пълна промяна" та дисковете са ми доста надрани и накладките са ми кофти та ще ми препоръчате ли дискове и накладки и горе долу да ми напишете ориентировъчни цени,че съм малко поограничен с финансите :D Колата е типо 1.6 двувалка
              Обади ми се и може да ти ги сменя - да не даваш пари по сервизите
              BMW E90 320D
              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

              Коментар


                #8
                Re: Колеги помощ! Ще сменям дискове и накладки

                blagun написа:
                Abarth. написа:
                Тези дни вкарвам колата в сервиз за "пълна промяна" та дисковете са ми доста надрани и накладките са ми кофти та ще ми препоръчате ли дискове и накладки и горе долу да ми напишете ориентировъчни цени,че съм малко поограничен с финансите :D Колата е типо 1.6 двувалка
                Обади ми се и може да ти ги сменя - да не даваш пари по сервизите
                Нема бате няма смисъл,в понеделник вкарвам типото за пълен основен ремонт,смяна на амортесьори,едно каре,ще изчуквам калник,дискове,накладки (задни няма да сменям),датчик....абе кажи речи "пълна промяна" Викате дискове от италианеца да взимам А накладките какви да бъдат? Че взех скоро едни за 40лв и нищо неставаше от тях,нямах спирачки Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  Аз не бих си взел дискове секънд хенд......Сутринта си смених мойте с чисто-нови дискове и накладки Permafuse.Всичко е около 120лв - за мареа комби 1.8 иде реч.

                  Коментар


                    #10
                    Като гледам цената ме навежда на мисълта,че си поставил спирачни дискове Starline система Ate по 36 лв.бройката=72 и около 40 лв.накладки.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #11
                      Такива ли си постави и доволен ли си от тях.
                      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                      Коментар


                        #12
                        Ами още не мога да кажа доволен ли съм.......колата още не спира както трябва, но съм минал само 16км с новите дискове и накладки.Самите дискове изглеждаха добре и ги сложих супер лесно. Днес при спиране от 160 до 0 не ми трепереше волана - явно не са криви.На кутията пише - WD15190B

                        Коментар


                          #13
                          1115 написа:
                          Ами още не мога да кажа доволен ли съм.......колата още не спира както трябва, но съм минал само 16км с новите дискове и накладки.Самите дискове изглеждаха добре и ги сложих супер лесно. Днес при спиране от 160 до 0 не ми трепереше волана - явно не са криви.На кутията пише - WD15190B
                          Не е ли малко грубичко да спираш от 160 до 0 и то с нови дискове и накладки

                          Коментар


                            #14
                            Mного е грубо, но трябваше да видя дали добре са сложени дисковете.

                            Коментар


                              #15
                              1115 написа:
                              Ами още не мога да кажа доволен ли съм.......колата още не спира както трябва, но съм минал само 16км с новите дискове и накладки.Самите дискове изглеждаха добре и ги сложих супер лесно. Днес при спиране от 160 до 0 не ми трепереше волана - явно не са криви.На кутията пише - WD15190B
                              от къде си ги купил?
                              "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                              (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                              Коментар

                              Working...
                              X