Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Относно Ferrari

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Относно Ferrari

    Знам, че е против правилата на форума, но нека си има изключение. Преиминувайте го обратно на "Митко", че ме е яд да гледам марката
    no pain no pain

    #2
    Подкрепям
    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

    Коментар


      #3
      Честно казано, след това което направи, заслужава да го изтрием изобщо.Но на мен ни ми допада неговия стил... вече за n- ти път му пиша да ми разкара мненията от форума си, но той така и не желае, а само ми трие постовете в които го карам.
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        Забранил е и да се трият профили за съжаление
        Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
        Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

        Коментар


          #5
          Re: Относно Ferrari

          AlBundy написа:
          ... Преиминувайте го обратно на "Митко", ...:
          за

          Коментар


            #6
            Колеги, здравейте, в момента модерирам т. нар. от вас "онзи" форум и се чудя на доста неща. Лично аз познавам Митко от чисто виртуална гледна точка от много време и впечатленията ми от него са като за много коректен и лоялен човек, който върши много услуги безрезервно, ей така, за идеята...за фенството, наречено ФИАТ. Доколкото знам е от създателите, ако не и създателят на форума ФИАТ. Така, както Mollov беше създател едно време на форума HWBG, а сега си има друг форум, нямащ нищо общо с Григор и Бачо Киро. Но там ситуацията е различна и не е имало подобни ексцесии. Но да не се отплесвам.Чел съм почти всичко поствано от Митко с времето и съм останал само с положителни впечатления. Помагал е на много от вас ( и на мен) с идеи, съвети и практически свършени неща, включително и с ремонт без пари на доста от автомобилите на хора от форума. Дори на хора, които сега го плюят, знам, че им е вършил ценни услуги. Защо е тази злоба и омраза? Това ли е начинът...да се слагат в аватари, че еди кой си е "пор", да бъде оплюван....Неправилно е, мисля.

            Коментар


              #7
              Като гледам там няма много за модериране така че се навърташ и тук Сега ще ти кажа моята гледна точка. На мен лично не ми е направил нищо лошо и поради това нямам причина да изпитвам "злоба и омраза" .Обаче желая да получа отговор на няколко въпроса които явно той отбягва:1. Негова ли е вината за прекъсването в работата на форума миналата седмица ?2. Изтеглял ли е базата на форума от машината ? Ако да това било ли е съгласувано с някой от админите ?3. Правил ли е опит за изтриване на базата на форума в машината на която винаги се е намирал фиат форума ?4. Защо е пренасочил домейна на форума към нова машина различна от тази която поддържа форума ?Предай му тези въпроси пък ако отговори пусни тук отговорите ...Май не сте разбрали нещо. Един форум се прави от неговите потребители. Не от името му. А вие точно това направихте - постарахте се всички да избягат ...Е, сега си имате форум. Аз си имам друг ... Не мога да разбера вашите действия. Какво толкова има да се дели ? Нали хората си казаха думата ?Моят съвет е да се спре този дублиращ форум и домейна да се върне към истинският.За оплюването - и аз не съм съгласен с него. Вярвам че и други колеги мислят като мен. Но все пак това е публичен форум. Всеки си изразява мнението - някой по-рязко - друг не толкова ...

              Коментар


                #8
                Paparac написа:
                Колеги, здравейте, в момента модерирам т. нар. от вас "онзи" форум и се чудя на доста неща. Лично аз познавам Митко от чисто виртуална гледна точка от много време и впечатленията ми от него са като за много коректен и лоялен човек, който върши много услуги безрезервно, ей така, за идеята...за фенството, наречено ФИАТ. Доколкото знам е от създателите, ако не и създателят на форума ФИАТ. Така, както Mollov беше създател едно време на форума HWBG, а сега си има друг форум, нямащ нищо общо с Григор и Бачо Киро. Но там ситуацията е различна и не е имало подобни ексцесии. Но да не се отплесвам.Чел съм почти всичко поствано от Митко с времето и съм останал само с положителни впечатления. Помагал е на много от вас ( и на мен) с идеи, съвети и практически свършени неща, включително и с ремонт без пари на доста от автомобилите на хора от форума. Дори на хора, които сега го плюят, знам, че им е вършил ценни услуги. Защо е тази злоба и омраза? Това ли е начинът...да се слагат в аватари, че еди кой си е "пор", да бъде оплюван....Неправилно е, мисля.
                Колега и аз бях на твоето мнение преди 6 месеца, когато се случи предната случка с форума. И не само аз - още доста хора, които сега са админи и модове тука.Мога да ти повторя за n-ти път че съм се отнасял към него като син - бил ми е на гости в къщи, и какво ли не още... както междувпрочем и на Мариан (mariobg), който получи същото отношение, но октомври 2005..По всички въпроси, които поставя Илко в предния пост отговора е "ДА".А по т.4 - отговора е доброто желание на Добри - приятелчето на Митко, направил .eu форума да прави пари за себе си. От нас, от нашите посещения.Приятелю, разгледай ми внимателно постовете... и на Nino, vladim, kiro_of_the_day,Pecho,mme... скоро те виждам тук...А колкото до крайните мнения на колегите - разбирам ги, млада и буйна кръв...вервай ми въпреки крайностите имат основание...бтв, ще съм ти много задължен, ако като модератор там се погрижиш постовете ми от там да бъдат изтрити....поздрави, Здравко.
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                http://forum.fiat-bg.org

                Коментар


                  #9
                  zgabrovski написа:
                  ... бтв, ще съм ти много задължен, ако като модератор там се погрижиш постовете ми от там да бъдат изтрити....поздрави, Здравко ...
                  И моите, ако бъдеш така добър!
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    AlBundy знам че си краен в убежденията си, но помисли малко!Не съм ЗА да се трият мненията на Митко от тук. Също не съм ЗА да се плюе по какъвто и да е начин щото е идеалист и фен на марката, а това е за уважение. Аз не можах да повярвам, че този хрисим човек, че и приятел, който е помагал може да направи подобно нещо, но се убедих в последствие. Paparac не знаеш на какво хоро се хващаш.Просто не го искам за администратор, това е.Ами ако утре се скара с мене? Ще ме изхвърли от форума без да пита никой? Без да имам вина за нещо във форума?Ще затрие форума щото всички са му криви или щото нещо не се чувства добре? Ще ми изтрие или промени мнението ми ии на някой друг щото така му харесва? Няма да идва на срещи и ще се държи враждебно към повечето по-активни потребители? Няма да прави никакви компромиси? Що не дойдеш на някоя среща, бившите администратори ще ти обяснят нещата по-добре!
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      kiro_of_the_day написа:
                      zgabrovski написа:
                      ... бтв, ще съм ти много задължен, ако като модератор там се погрижиш постовете ми от там да бъдат изтрити....поздрави, Здравко ...
                      И моите, ако бъдеш така добър!
                      Много се съмнявам, че ще го направят, защото ще им пропадне далаверата , но и аз казвам:И моите постове от там да бъдат изтрити!
                      BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                      Среден разход на газ

                      Коментар


                        #12
                        GTipo написа:
                        AlBundy знам че си краен в убежденията си, но помисли малко!Не съм ЗА да се трият мненията на Митко от тук. Също не съм ЗА да се плюе по какъвто и да е начин щото е идеалист и фен на марката, а това е за уважение. Аз не можах да повярвам, че този хрисим човек, че и приятел, който е помагал може да направи подобно нещо, но се убедих в последствие.
                        Нещо не сме се разбрали. Аз предложих преименуването на профила му обратно на Митко, а не изтриването на мненията. Аз възприемам триенето на мнения, като отказ от това, което си казал. Аз мои мнения много рядко трия защото винаги стоя зад казаното Профила там си го изтрих, т.к. прекратих членството си, но мненията ми останаха, макар под ника ми вероятно да пише гост или нещо такова - не съм гледал.Твърдо съм против да се трият мнения и потребители. А също и не съм фен на обидите по техен адрес. Квото било било. Продължаваме напред и си гледаме кефа. А конкретния повод за предложението ми беше, че за мен марката Ферари е икона.
                        no pain no pain

                        Коментар


                          #13
                          Paparac,търсих връзка с теб, чрез wwweb-Влади и Кирчо, защото се съмнявах, че това си ти, а не Митко да е направил някакъв золум с този ник.Пак не съм много убеден.Ако искаш, напиши ми на лични един телефон да ти звънна, за да се убедя, че си ти.А относно написаното по-горе, просто нямам какво да добавя.Преди 6 месеца аз също съм бил толерантен към онзи... какво стана от септември насам, това всеки знае, мисля, че GTipo e напълно прав.. ако ти си оригиналът зад този ник не знаеш с какво се захващаш.Успех все-пак!
                          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                          Коментар


                            #14
                            AlBundy написа:
                            Нещо не сме се разбрали. Аз предложих преименуването на профила му обратно на Митко, а не изтриването на мненията. Аз възприемам триенето на мнения, като отказ от това, което си казал. Аз мои мнения много рядко трия защото винаги стоя зад казаното Профила там си го изтрих, т.к. прекратих членството си, но мненията ми останаха, макар под ника ми вероятно да пише гост или нещо такова - не съм гледал.Твърдо съм против да се трият мнения и потребители. А също и не съм фен на обидите по техен адрес. Квото било било. Продължаваме напред и си гледаме кефа. А конкретния повод за предложението ми беше, че за мен марката Ферари е икона.
                            Аз мисля като колегата! Освен това тези 5000 мнения бяха написани под ника Mitko, а не под новия.
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              #15
                              Paparac написа:
                              ...... Дори на хора, които сега го плюят, знам, че им е вършил ценни услуги. Защо е тази злоба и омраза? Това ли е начинът...да се слагат в аватари, че еди кой си е "пор", да бъде оплюван....Неправилно е, мисля.
                              дамм на мен ми свърши една услуга,за която му бях благодарена я ми кажи как така този индивид ми е изтрил профила (и не само моя) без мое съгласиеа отношението му спрямо форума и потребителите нормално ли е ,да се крие баш като мишка зад 15 ника :D и никога да не поемеш отговорност,никога да не отговоряш на задавани въпроси засягащи него,разбира се по лесно да се изтрие,премахне или ПОДМЕНИ някое мнение или пък да се прочете и някое друго ЛИЧНО съобщение,дали така трябва да се държи един "администратор" в сянка

                              Коментар

                              Working...
                              X