Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

за обявите в продава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    за обявите в продава

    нека в правилата на форума се включи изискване като се продава нещо/кола или каквото и да е/ да трябва да се посочи цена. така ми е много глупаво- продава се касетофон/примерно/, харесвам го, обаче не пише цена. еми аз лично си отминавам обявата. сеа ако взема да звъня на всяка оферта, която ми харесва най-малкото е неудобно за продавача да го притеснявам, освен това кому е нужно да се крие цената?
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    #2
    Re: за обявите в продава

    pakumba написа:
    нека в правилата на форума се включи изискване като се продава нещо/кола или каквото и да е/ да трябва да се посочи цена. така ми е много глупаво- продава се касетофон/примерно/, харесвам го, обаче не пише цена. еми аз лично си отминавам обявата. сеа ако взема да звъня на всяка оферта, която ми харесва най-малкото е неудобно за продавача да го притеснявам, освен това кому е нужно да се крие цената?
    Съгласен съм с теб,за криенето на цената стана навик на всички напоследък,до преди някоя годинка всяка обява на кола ,тези уличните с хартиена табелка "продава се" пишеше цена и т.н.,от доста време насам почти никои не пише цена ,както казваш ти да звъниш на всяка обява е кофти,хайде за кола е по разбираемо но за разни дреболийки трябва да има цена.
    Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
    I am in love with my cars

    Коментар


      #3
      Я виж пак правилата! http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=10272"Ще се трие, ако няма цена" - виж 2.

      Коментар


        #4
        ми супер, аз не съм ги чел и няма и да ги прочета ама поне съм гледал, че не се спазва това. сетих се от темата за учебното волво, това е първата тема със забележка за цена. как да е вече всичко е ясно.
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          pakumba написа:
          ми супер, аз не съм ги чел и няма и да ги прочета ....
          Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Е как да се спазват тогава правилата?! Ти ме разби Искаш да се спазват правилата и да се четат, а ти не си ги чел!?
          Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
          Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

          Коментар


            #6
            rustson написа:
            pakumba написа:
            ми супер, аз не съм ги чел и няма и да ги прочета ....
            Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Е как да се спазват тогава правилата?! Ти ме разби Искаш да се спазват правилата и да се четат, а ти не си ги чел!?
            е да ама аз съм в този форум 1 година преди теб и никога мое мнение не е било трито или да съм имал предупреждение, че ще се трие. модераторска намеса съм имал 1 или 2 пъти за липсващи точки , така че не се чуваствам виновен задето не чета правилата.
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              pakumba написа:
              ми супер, аз не съм ги чел и няма и да ги прочета ама поне съм гледал, че не се спазва това. сетих се от темата за учебното волво, това е първата тема със забележка за цена. как да е вече всичко е ясно.
              Да... и после, защо модераторите са една камара и не стигат!? Ще ти направя още една забележка-всяко изречение започва с главна буква! :D
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар

              Working...
              X