Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ВНОС НА АВТОМОБИЛИ ОТ ИТАЛИЯ МОЖЕ И ПО ПОРЪЧКА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ВНОС НА АВТОМОБИЛИ ОТ ИТАЛИЯ МОЖЕ И ПО ПОРЪЧКА

    колеги занимаваме се с внос на автомобили предимно от гамата фиат алфа ланчиа може и по поръчка ако си търсите хубава италианса количка пишете налични:фиат пунто ван 1.9д 2003г цена 4000лв без ддс (води се товарно така че ддс-то може да се тегли ако се продаде на фирма)ланчиа капа 2.4 JTD 1999 цена 9200лв КЛИМА абс 2 еърбега ланчиа капа 2.0 20v 1995 цена 5500лв КЛИМА абс еърбегфиат пунто 1.2 2001г цена 6500лв опел корса ван 2000 Клима еърбег 4000 без ддс (води се товарно така че ддс-то може да се теглиако се продаде на фирма)форд фиест 1.2 2001г Клима абс 2 еърбега цен 6500лвфиат пунто 2бр 2001г 1.2 цена 4990 ( в сайта са 5600лв , цена за форумци )фиат пунто кабрио 1995 1.2 3500 лвможете да видите снимки на тези коли на http://www.shicauto.com
    Putno gt powa

    #2
    Punto 1,1 - пет врати, без значение цвят, 95+ година, 2500-2900лвНамираш читаво - купувам. Ако може да е поне 96г. На екстри, музики и т.н. не се държи.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      колега трудно ше намеря читаво пунто 4 врати за тази цена
      Putno gt powa

      Коментар


        #4
        Колко ще ми стъпи алфа 155(1.8,2.0ТС)/164(2.0ТС)/145 (по евтинко,че съм малко ограничен с финансите)
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          имам алфа 145 1999 година с Клима лети джанти 1.4 тс 101 кс 4500
          Putno gt powa

          Коментар


            #6
            пунто

            Интересува ме Пунто 2000-2002 с 4 врати и климатик, ел пакет и тнт.има6 ли нещо подобно и можеш ли да намериш, кажи и ценатафиат пунто 1.2 2001г цена 6500лв - това пунто не можах да го намеря в сайта ти

            Коментар


              #7
              ще имам такова пунто ще ти кажа утре знам че е с клима но не знма с какъв двигател е и какъв цвят колегите ми са в Италия утре ще ти кажа сичко подробно
              Putno gt powa

              Коментар


                #8
                B.a.a.L. написа:
                имам алфа 145 1999 година с Клима лети джанти 1.4 тс 101 кс 4500
                Скъпа ми е дай нещо по тънкана
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  ще се опитам да ти измисля нещо
                  Putno gt powa

                  Коментар


                    #10
                    Гледам пише в подписа ти, че доставяте и части. Дали можете да свалите 5-6 крила от GT-та и HGT-та, че и аз, и други колеги си търсим и евентуално колко би ни излязло удоволствието?
                    Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
                    www.fiat-bg.org/forum

                    Коментар


                      #11
                      колега едва ли ще имаме време да сваляме такива крила но дбрата новина е че имам едно при мен тъй като продавам едно ХГТ на части
                      Putno gt powa

                      Коментар


                        #12
                        B.a.a.L. написа:
                        ...колега ...
                        Колежка ... и то красива колежка! И понеже тя първа се сети да те попита - нека колегите я оставят тя да купи наличното - така е справедливо струва ми се.
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #13
                          е щом е колежка следователно е дама а и още повече и красива , колеги вече крилото е запазено за колежката! :D
                          Putno gt powa

                          Коментар


                            #14
                            аа забравих цената е 50 лв
                            Putno gt powa

                            Коментар


                              #15
                              Panda 4x4 1.3 MJTD, на какви пари се арчат?
                              "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                              (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                              Коментар

                              Working...
                              X