Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Едно UNO ми събра очите! :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Едно UNO ми събра очите! :)

    Онзи ден, карайки от Варна към Виница застигам аз едно UNO... Червеничко, симпатично, жена го кара... Машинално заглеждам отзад дали няма стикер или друг знак, че е клубно, ма уви, нямаше и отстрани, на бърз оглед, докато го задминавах... Както и да е, карам си аз натам и на едно понанадолнище съзирам колицата, че се е напекла и ще ме задминава . И тогава дойде онзи момент, в който се изравняваме, аз поглеждам количката и: "О, пресвети ФИАТ!!!", цялата кола вътре беше пълна с плюшковци (плюшени играчки абсолютно навсякъде) !!! Опулих се, плеснах се по челото, а единственото, което успях да издам като звук беше нещо средно между "А-а-а-а", "Кхъъъъъ", "УОУ" и други нечленоразделни такива... поглеждам си девойката, а тя ме гледа и вика: "Бе начи не ми се е видяло само на мен... Вие маи сичките фиаткаджии сте няк’ви странни готини шебеци!". Гледката беше много яка и същевременно страшно мила Та да попитам, на колежка ли е колицата? Ако да - колежке страшна си, създаде ми някакво наистина невероятно настроение!!!!! А ако не - вземете я приклещете някъде ако някой я мерне и я придърпайте насам)))) Фенче ми изглеждаше П.С.: На разклона на Дружба трябваше да слизам от пътя, та не можах да я догона, барем едно фото да щракна.....
Working...
X