Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да сменим ли линковете в темите от .com на .org?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да сменим ли линковете в темите от .com на .org?

    Питането ми е породено от това, че има доста стари теми, в които съществуват линкове с домейна fiat-bg..COM. По този начин другия форум трупа посещения за наша сметка. Реших да Ви попитам дали сте съгласни да се направи това ... но знайте, че вече при всяко написване на fiat-bg..COM ще излиза автоматично fiat-bg.org. Гласувайте и си кажете мнението ...

    #3
    Да се сменят разбира се.този форум не би трябвало да има нищо общо с МиткУ-форума.

    Коментар


      #4
      1115 написа:
      Да се сменят разбира се.този форум не би трябвало да има нищо общо с МиткУ-форума.
      BMW E90 320D
      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

      Коментар


        #5
        ха ха ха резултатите са категорични за сега 100%
        Fiat Bravo 1.9 TD100

        Коментар


          #6
          Да, няма смисъл да се бавим повече след такова мнозинство.Смених линковете и имайте предвид, че ако напишете fiat-bg..COM вече ще излиза fiat-bg.ORG ...

          Коментар


            #7
            гледам сменили сте логото с новата емблема, амам малко не върви на синия сайт. Май ще трябва да смените изцяло цветовата гама
            Fiat Bravo 1.9 TD100

            Коментар


              #8
              Anaboliy написа:
              гледам сменили сте логото с новата емблема, амам малко не върви на синия сайт. Май ще трябва да смените изцяло цветовата гама
              Да ... от другата седмица се почва разработката на нов скин уникален

              Коментар


                #9
                ок това е добра новина успех
                Fiat Bravo 1.9 TD100

                Коментар


                  #10
                  Re: Да сменим ли линковете в темите от .com на .org?

                  wwweb написа:
                  Питането ми е породено от това, че има доста стари теми, в които съществуват линкове с домейна fiat-bg..COM. По този начин другия форум трупа посещения за наша сметка. Реших да Ви попитам дали сте съгласни да се направи това ... но знайте, че вече при всяко написване на fiat-bg..COM ще излиза автоматично fiat-bg.org. Гласувайте и си кажете мнението ...
                  Убеди ме, че ръчно ще прегледаш над 130 000 мнения и ше ти повярвам. Обвинявахте администрацията на другия форум, че модифицира директно базата. Аз искам да видя как ще прегледаш и оправиш на ръка 130 000+ мнения.

                  Коментар


                    #11
                    Re: Да сменим ли линковете в темите от .com на .org?

                    dude написа:
                    wwweb написа:
                    Питането ми е породено от това, че има доста стари теми, в които съществуват линкове с домейна fiat-bg..COM. По този начин другия форум трупа посещения за наша сметка. Реших да Ви попитам дали сте съгласни да се направи това ... но знайте, че вече при всяко написване на fiat-bg..COM ще излиза автоматично fiat-bg.org. Гласувайте и си кажете мнението ...
                    Убеди ме, че ръчно ще прегледаш над 130 000 мнения и ше ти повярвам. Обвинявахте администрацията на другия форум, че модифицира директно базата. Аз искам да видя как ще прегледаш и оправиш на ръка 130 000+ мнения.
                    Аз съм съгласен с това. Не винаги и двата форума работят.
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #12
                      Re: Да сменим ли линковете в темите от .com на .org?

                      dude написа:
                      Убеди ме, че ръчно ще прегледаш над 130 000 мнения и ше ти повярвам. Обвинявахте администрацията на другия форум, че модифицира директно базата. Аз искам да видя как ще прегледаш и оправиш на ръка 130 000+ мнения.
                      deqnak__ Добре дошъл в правилния форум! Виждам че те влече насам!п.с. И не ми казвай че си мислеше че ще останеш анонимен??? Абе да те питам, защо махнахте Добри от Администрацията ви??? Май и вие незнаете какво правите. Аз си мислех че поне на теб ти е дошъл акъла в главата след като се ожени, ама с действията си ме разочароваш.п.п.с. Не се коси можеш спокойно да пишеш тук, няма да ти трием мненията, тук диктатурата се нарича "Свобода на словото", нещо което беше и при вас до към края на 2005
                      Lancia Dedra, 1.6 LS, 90 hp, 159B9000, GM MPi, '95
                      Lancia Kappa, 2.0, 20V, 145 hp, 838A1000, Bosch Motronic 2.10.3, '95

                      Коментар


                        #13
                        Това е от другия форум и потребителя се е обявил като ilkor ... не знам колко е истина!П.С. Пич, ако наистина си брата на Митко няма да ти кажа как става номера, ако това ти е целта ... плюс това корекцията е направена още по обед и не чрез базата ...

                        Коментар


                          #14
                          wwweb написа:
                          Това е от другия форум и потребителя се е обявил като ilkor ... не знам колко е истина!П.С. Пич, ако наистина си брата на Митко няма да ти кажа как става номера, ако това ти е целта ... плюс това корекцията е направена още по обед и не чрез базата ...
                          Сериозно ли?! Наистина си бърз. Току що излъга 4200 потребителя.

                          Коментар


                            #15
                            Re: Да сменим ли линковете в темите от .com на .org?

                            dude написа:
                            Убеди ме, че ръчно ще прегледаш над 130 000 мнения и ше ти повярвам. Обвинявахте администрацията на другия форум, че модифицира директно базата. Аз искам да видя как ще прегледаш и оправиш на ръка 130 000+ мнения.
                            Само дето оня администратор действа без да пита, а тук поне има тема......това е разликата м/у форумите, както и това че можеш да пишеш тук без да ти се трият мненията.

                            Коментар

                            Working...
                            X