Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Потребители без мнения

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Потребители без мнения

    Значи гледам много потребители от година година и нещо са регистирани без да са писали и едно мнение. Дали няма да е по-добре да се изтрият тези потребители. Все пак нищо не пишат само седят като потребители - фактически те не са потребители, а са регистрирани само, за да могат да четът. Нали едно време не можеше да се влиза и само да се чете без да си регистриран.
    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
    Совалката средно на LPG
    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

    #2
    Re: Потребители без мнения

    Fiat 127 написа:
    Значи гледам много потребители от година година и нещо са регистирани без да са писали и едно мнение. Дали няма да е по-добре да се изтрият тези потребители. Все пак нищо не пишат само седят като потребители - фактически те не са потребители, а са регистрирани само, за да могат да четът. Нали едно време не можеше да се влиза и само да се чете без да си регистриран.
    Значи гледам много потребители от година година и нещо са регистирани без дае са писали и едно мнение
    На мен също ми направи впечатление и мислех да пусна тая тема отдавна,но нека модераторите решат. В повечето форуми ако не влизаш 1,2месеца те изтриват!
    FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
    FIAT MAREA1.6 16V

    Коментар


      #3
      Re: Потребители без мнения

      as_novo написа:
      Fiat 127 написа:
      Значи гледам много потребители от година година и нещо са регистирани без да са писали и едно мнение. Дали няма да е по-добре да се изтрият тези потребители. Все пак нищо не пишат само седят като потребители - фактически те не са потребители, а са регистрирани само, за да могат да четът. Нали едно време не можеше да се влиза и само да се чете без да си регистриран.
      Значи гледам много потребители от година година и нещо са регистирани без дае са писали и едно мнение
      На мен също ми направи впечатление и мислех да пусна тая тема отдавна,но нека модераторите решат. В повечето форуми ако не влизаш 1,2месеца те изтриват!
      Както казваха героите в един анимационен филм - ми кажи го де . Нали това е свободен форум всеки да си изразява мнението. Аз нещо ако не ми хареса ще го напиша веднага. А шефчетата тука са за това да преценяват кое как да е. Нашето задължение е да спазваме правилата, но и да си търсим правата, както и да предлагаме каквото мислим за добре.
      Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
      Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
      Совалката средно на LPG
      Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

      Коментар


        #4
        твърдо да не се трият никакви потребителитези хора може само да четат и в един момент решават а напишат нещо и хом нямат регистрацияаз съм твърдо да не се трият потребители,мнения,постове и абсолютно всичко

        Коментар


          #5
          pugsy написа:
          твърдо да не се трият никакви потребителитези хора може само да четат и в един момент решават а напишат нещо и хом нямат регистрацияаз съм твърдо да не се трият потребители,мнения,постове и абсолютно всичко
          Тези потребители по този начин не натоварват ли сървара на форума по този начин?
          Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
          Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
          Совалката средно на LPG
          Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

          Коментар


            #6
            не виждам по какъв начин могат да натоварят сървъра

            Коментар


              #7
              pugsy написа:
              не виждам по какъв начин могат да натоварят сървара
              ОК. Явно щом до сега не са го направили е с няква цел. Аз само предлагам.
              Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
              Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
              Совалката средно на LPG
              Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

              Коментар


                #8
                Сървъра не се товари. Аз специално съм на мнение, че не е редно да трием никовете на хората. Наистина има доста неактивни, но утре ако влязат и видят, че акаунта им е изтрит ще бъди кофти. По-добре да си има една регистрация, която евентуално да ползва 1 път на 2 години, вместо да влезе, да му стане криво, че няма акаунт и пак да се регистрира ...

                Коментар


                  #9
                  wwweb за пореден (3-ти) път ме изпреварваш. Може в някой бъдещ момент да се видят потребителите, които не са влизали след регистрацията си, никога, и да се изтрият, но това предполагам ще стане като прескочим 100 000 регистрирани
                  Lancia Dedra, 1.6 LS, 90 hp, 159B9000, GM MPi, '95
                  Lancia Kappa, 2.0, 20V, 145 hp, 838A1000, Bosch Motronic 2.10.3, '95

                  Коментар


                    #10
                    mariobg написа:
                    wwweb за пореден (3-ти) път ме изпреварваш. Може в някой бъдещ момент да се видят потребителите, които не са влизали след регистрацията си, никога, и да се изтрият, но това предполагам ще стане като прескочим 100 000 регистрирани
                    Ок мерси за разясненията.
                    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                    Совалката средно на LPG
                    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                    Коментар


                      #11
                      Аз също съм против да се трият потребители, защото аз например около 4-5 месеца нямах интеренет в къщи, а на работа имах проблем с форума - админа ли го беше забранил, що ли тогава не се разбра, но не можех да влизам. Когато си пуснах пак нета в къщи (в другото къщи - в Ямбол) си стоях регистриран.От друга страна има доста потребители, които наистина никога не влизат. Примера е съседът ми в сливен, който кара Ланча. Регистрира се веднъж в къщи във форума на Ланча, и повече никога не е влизал. А и компютър няма у тях дори... И да си пусне някога интернет, едва ли ще помни точно с какъв ник и парола се е (съм го) регистрирал.Друг пример са един и същ потребител, който има няколко подобни ника - по лесно е като си забравиш потребителското име да си регистрираш нов потребител, отколкото да се мъчиш да се сетиш. Аз затова навсякъде съм си Immortal.Но все пак - по-добре да стоят хиляди непотребни потребители, отколкото да се затрие един валиден (то стана като в съда .

                      Коментар

                      Working...
                      X