Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

диагностика на Брава в София без уговорка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    диагностика на Брава в София без уговорка

    Привет на всички. Знам че има страшно много теми за сервизи , успях да прочета немалка част от тях , но не намерих това което ме интересува Нужна ми е помощ за диагностиката на една Брава която ще идвам да оглеждам в София. Проблема е че не знам кога точно ще се случи това. Препоръчайте горе долу читав сервиз където мога да се обадя и в рамките на 3-4 часа да успеят да ми направят диагностика тъй като нямам възможност да остана повече от един ден в София. Мерси предварително !
    Brava 1.6 ELX

    #2
    Пич, що не отидеш на ключар Що за въпроси задал не знам. Като за начало ще е добре да кажеш и какъв двигател има Брадвата, защото не всеки сервиз е компетентен и по дизели и бензини.

    Коментар


      #3
      Re: диагностика на Брава в София без уговорка

      ruNNer написа:
      Привет на всички. Знам че има страшно много теми за сервизи , успях да прочета немалка част от тях , но не намерих това което ме интересува Нужна ми е помощ за диагностиката на една Брава която ще идвам да оглеждам в София. Проблема е че не знам кога точно ще се случи това. Препоръчайте горе долу читав сервиз където мога да се обадя и в рамките на 3-4 часа да успеят да ми направят диагностика тъй като нямам възможност да остана повече от един ден в София. Мерси предварително !
      Автокомплекс Фиат, гр.Ямбол,оторизирън дилър на Фиат за региона. Собственика му Hit-ko е модератор във форума,а това е сайта му: http://www.axm-auto.com/Считам, че няма смисъл да биеш път до София.Успех!
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        Нали казва: "една Брава която ще идвам да оглеждам в София", ако стигне до Ямбол и има проблеми, после да се връща до София да се разправя за цената на колата ли, мисля че няма да му върнат парите... :DП.П. Иначе и мен ме интересува читав сервиз в Сф, в случай че си харесам някоя Бравичка - да мога веднага да отида да я "прегледат". Ако някой знае да каже за дизели и за бензинки, PLS

        Коментар


          #5
          О извинявам се не разбрах! Ами в такъв случай да звънне на Ванто трейд, телефоните са им най-горе в темата "Магазини за авточасти Фиат".. пък и е близо Горубляне, ако колата е от там.
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            Благодаря за информацията Дано да свърши работа и на колегата

            Коментар


              #7
              Бравата е бензин 1.6 , телефоните на повечето сервизи съм си ги записал. Вантотрейд е на първо място , но като чета из форума май е най-предпочитания сервиз и едва ли ще могат да се уредя същия ден. Надявах се някой да сподели лични впечатления , които досега не е писал из форума.doofiat: Мерси за отзивчивоста , предположих че всеки ще се досети какво искам да се диагностицира на колата при оглед за покупка. Вероятноста да ми потрябва ключар е доста малка. Ако не успея да я отворя или да я запаля шанса да я купя не е особено голям :D
              Brava 1.6 ELX

              Коментар


                #8
                А колко струва една цялостна диагностика (при покупка на Брава) във Вантотрейд? Имам предвид мерене на компресия, цялостна диагностика на двигателя, окачване и всичко, което може да се тества?

                Коментар


                  #9
                  batececo написа:
                  А колко струва една цялостна диагностика (при покупка на Брава) във Вантотрейд? Имам предвид мерене на компресия, цялостна диагностика на двигателя, окачване и всичко, което може да се тества?
                  Диагностика на двигателя е 25лв.На ходовата част още 7.20Това са данни от миналата година.
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    #10
                    Ами аз бях скоро на цялостна диагностика във Вантотрейд - електроника, амортисьори, спирачки и излезе 60 лева, доколкото си спомням
                    RIP Притежателка на горда Panda RIP
                    Bravo 1.2 16V

                    Коментар


                      #11
                      Бобо може да ти свърши работа - виж за телефона му в Алфа форума. Ако се разбереш с него може да дойде с компютъра на място , а той разбира много от италиянки и ще ти прецени и ходова част и мотор и т.н.т
                      Alfa Romeo 145 1.8 Twin Spark -Ех, 156 SW 2,4 JTD -Ех
                      Alfa Romeo 164 Super 2.0 Тwin spark
                      Alfa Romeo 155 Super 2,5 V6
                      Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24v
                      MB CLK - 430 V8

                      Коментар

                      Working...
                      X