Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Посещение на кръга в Турция 24-26 август

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Посещение на кръга в Турция 24-26 август

    С един приятел обсъждаме да отидем през август до Турция за да гледаме F1 там.Моля ако някой е ходил да сподели подробности защото има много неизвестни.Дали е по добре с някоя фирма организирано или самостоятелно с кола ?До кога е възможно закупуването на билети и резервиране на хотел ?Информация за цени на хотели ......

    #2
    Re: Посещение на кръга в Турция 24-26 август

    виж в clubf1.net/forumsима доста хора които са ходилиhit-ko също е ходилмай за препоръчване е организирано пътуване
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Re: Посещение на кръга в Турция 24-26 август

      ilkor написа:
      С един приятел обсъждаме да отидем през август до Турция за да гледаме F1 там.Моля ако някой е ходил да сподели подробности защото има много неизвестни.Дали е по добре с някоя фирма организирано или самостоятелно с кола ?До кога е възможно закупуването на билети и резервиране на хотел ?Информация за цени на хотели ......
      Организирано пътуване е добър вариант, но си малко зависим от групата!Самостоятелно с кола е добър вариант, движението е организирано, ако се пристигне по-рано можеш да паркираш и в непосредственна близост до пистата! Билет можеш да си купиш предварително, но и на място се продават - по-важно е да не се взема билет за трибуните, понеже мястото е фиксирано и стоиш закован през цялото време. Най-добре е от по-евтините билети, в свободните зони, понеже моможеш да си избереш място / е, на тревата / ама в близост до пистата - там е емоцията и ако не ти хареса - да се преместиш! Аз, живот и здраве, смятам пак да ги посетя.

      Коментар


        #4
        Да гледах цените - по тревата е 90 лири. Но въпроса ми е има ли вероятност ако отида без предватително купен билет на място да не намеря. Или да попадна на спекуланти ...

        Коментар


          #5
          ilkor написа:
          Да гледах цените - по тревата е 90 лири. Но въпроса ми е има ли вероятност ако отида без предватително купен билет на място да не намеря. Или да попадна на спекуланти ...
          Според мен е най-добре да си купиш билет предварително по интернет и то по-рано! По тревата , казваш - може вече и да е поникнала трева, ама преди седяхме по чакъла :D

          Коментар


            #6
            ilkor написа:
            Да гледах цените - по тревата е 90 лири. Но въпроса ми е има ли вероятност ако отида без предватително купен билет на място да не намеря. Или да попадна на спекуланти ...
            аз не бих рискувал
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Xa Xa Ами на схемата която гледах площите са зелени http://www.biletix.com/f1/Мерси за съвета - така и мисля да направя - ще си купя предварително.На горният адрес пише че до 31 март цената за 3 дена е същата като за неделята но така или иначе ще ходим само в неделята ...

              Коментар

              Working...
              X