Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гласувахте ли?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гласувахте ли?

    нещо да кажете - щото аз няма какво да кажа.....

    #2
    Гласувах в синьо.Но с кръв?Иначе съм привърженик на една древна мисъл: "Ако изборите променят каквото и да било, отдавна щяха да са забранени със закон!"

    Коментар


      #3
      Едва ли има вече какво да се каже!! Пенсиите пак дадоха насока на живота ни с избора на е.аните "социалисти". За кой съм гласувал едва ли има значение. Ама каквото сами си направим, едва ли някой враг може да ни направи! Аре няма какво да се дървим, пак сме пре..ани...

      Коментар


        #4
        Ето това е!!! Оказа се, че пак бъдещето ни ще е определено от хора, повечето от които няма да доживеят края на мандата...Просто нямам думи
        FIAT BRAVO 1.6 16V

        Коментар


          #5
          divaka написа:
          Ето това е!!! Оказа се, че пак бъдещето ни ще е определено от хора, повечето от които няма да доживеят края на мандата...Просто нямам думи
          Също така и от хора които не живеят в България и такива които незнаят за какво става въпрос (тея дет гласуват етнически).

          Коментар


            #6
            гласувах, но не помогна. сега се надявам да повторим, май няма шанс в тоя вид да разделят баницата, ако има прегласуване всеки да скрие на баба си личната карта и да участва, че пак ще трябва да се запасяваме с бензин в туби, бидони и други съдинки и да го крием по мазета (помните ли как се крадеше от резервоарите едно време (м..а им).
            FIAT Stilo 1.4 16V
            FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

            Коментар


              #7
              Колеги аз мога да кажа само една дума: АТАКА! Просто моето синьо и демократично съзнание е потресено от ситуацията на изборите. Не ме притеснява това че червените малоумници са с най-висок процент - то гласоподавателите им до 1-2 мандата ще се свършат, ама това което се случва - оскотяването и озлобяването на народа страшно ме притеснява Yellow_Flash_Colorz_PDT_33
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                toni написа:
                гласувах, но не помогна. сега се надявам да повторим, май няма шанс в тоя вид да разделят баницата, ако има прегласуване всеки да скрие на баба си личната карта и да участва, че пак ще трябва да се запасяваме с бензин в туби, бидони и други съдинки и да го крием по мазета (помните ли как се крадеше от резервоарите едно време (м..а им).
                Много си прав Поне се успокоявам, че при нас (Пловдив) не успяха да спечелят!!!Е тва е левачката МАЙНА
                FIAT TIPO 1.6 89г,FIAT BRAVA 1.4 12V 96г
                FORD C-Max 1.8 TDCi -09г

                Коментар


                  #9
                  И да гласувам, и да не Гласувам,Пак ще Псувам !!!

                  Коментар


                    #10
                    гласувах и след това цяла нощ си откарах в НДК да ги гледам...снимахме за една телевизия и всички корумпирани мазняри минаха покрай нас... но... ще видим какво ще стане... като нищо скоро пак да гласуваме...п.с.както казва един приятел единствения изход е летище София...той го използва, но след една година пак се върна...
                    ФИАТ ТЕМПРА 1.9TD

                    Коментар


                      #11
                      ATAKA!!!
                      Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
                      Трезвен ТУК не пиша!
                      Un Italiano Vero

                      Коментар


                        #12
                        Petrov написа:
                        divaka написа:
                        Ето това е!!! Оказа се, че пак бъдещето ни ще е определено от хора, повечето от които няма да доживеят края на мандата...Просто нямам думи
                        Също така и от хора които не живеят в България и такива които незнаят за какво става въпрос (тея дет гласуват етнически).
                        хмм в момента уча в Германия, но не знам дали това се брои за живеене. Иначе тук, в САЩ и като цяло Европа най-много са гласували за НДСВ и десните партий. Лошо е, че има и много, които са гласували за БСП и АТАКА. Не разбирам какво правят такива хора на запад, като се има предвид с каква насоченост са и двете прартий и особено АТАКА.
                        FIAT BRAVO 1.6 16V

                        Коментар


                          #13
                          Без надежда за Надежда, даже и с подкрепа нежна!

                          Коментар


                            #14
                            И аз гласувах ама мнението ми за политиците е следното .................................................. .................................................. ........................................та
                            FIAT TIPO 1,6

                            Коментар


                              #15
                              Момчета не съм ходил да гласувам и пак ако има няма да отида.Ако вие на това му викате избори тежко ви и горко занапред.Понеже гледам че всички сте против социалистите / те си го и заслужават това отношение / но я си представете че сте от Кържали и сте гласували за вашия избранник нека той да не се казва Стефан Данаилов а ваш любимец примерно Милен Велчев и той получи 17000 гласа но не влезе в парламента а от ДПСто и с 6000 гласа влизат то тогава какви избори са ? Така че за какво са гласували тези 18000 човека ? за тоя дето духа. Докато не се измени избирателния закон няма файда от това гласуване.И затова не трябваше да се ходи до урните нека отидат само близките им за да се видят че никой ги неще.
                              Фиат Панда 1.2 2006година
                              Синджира си идва ,а козата я няма...

                              Коментар

                              Working...
                              X