Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нова верижна катастрофа със седем жертви

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нова верижна катастрофа със седем жертви

    Семейство с 4-годишно дете са сред шестимата загинали при тежката катастрофа около 2 ч. след полунощ край несебърското село Кошарица. Те пътували с още двама души във форд от Бургас, когато се сблъскали челно със старозагорски автомобил. Секунди след това във форда се врязало пежо, също с бургаска регистрация. При сблъсъка в един от автомобилите се взривила газова уредба.Ето и пълния текст http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1019461
    "Obviously you don't know, who are you fucking with!" /Blade/

    Fiat Tempra 1.9 TDs
    Subaru Legacy 2.0i

    #2
    Ебаси, к’во става в тази скапана държава ве....тук колите със закон трябва да ги забранят!!!След 10 години ще сме три милиона и много мангли!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Преди малко по БТВ казаха, че жертвите са дори седем...
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        За пореден път на България война не и трябва.Такива моемнти като започнат много лошо.Имам чувството,че се събират по два три такива дни.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Tornado написа:
          За пореден път на България война не и трябва.Такива моемнти като започнат много лошо.Имам чувството,че се събират по два три такива дни.
          Днес един мой дългогодишен приятел от Скопие ми беше на гости надвечер... кара също Фиат Брава 1.9TD... по отношението на карането в България каза само - "ВИЕ СТЕ ЛУДИ"!!!
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            Докога така?!: "От началото на годината са регистрирани 1409 произшествия. Смъртта си по пътищата на страната са намерили 177 души, а 1671 са ранени."http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1019461"Другите трима загинали са 17-годишни момчета от Несебър: Радослав Янев, Емил Колешов и Стойчо Стоев, съученици от XI клас в Професионалната гимназия по туризъм "Иван Вазов".Последният бил зад волана, макар че е бил неправоспособен и по първоначална информация - употребил алкохол. Катастрофата е по негова вина. Инцидентът е бил наблюдаван и заснет с мобилен телефон от англичанина Пол Причард. Той твърди, че е звънял многократно на "Бърза помощ", но оттам затваряли телефона, след като чуели английска реч."http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2585&sectionid=5&id=0001302"Те зи две сценки за пореден път доказаха, че няма по-голямо безумие в България от касапницата по пътищата, която продължава години наред. Парадоксалното е, че жертвите в катастрофи се увеличават паралелно със стотиците закани, предложения, програми, инициативи от последните месеци, целящи да го ограничат. Така например загиналите през януари и февруари са точно два пъти повече от същия период през миналата година. Ако тази тенденция се запази, то тази година България може да счупи всички кървави рекордиИ за това отговорността ще е както на истинските убийци на пътя, на хулиганите, на самоубийците, така и на държавата, която така и не намери начин да реши поне част от проблемите, предопределящи трагедиите. Корупцията е все така висока, пътищата - все така безобразни, законът - все така либерален към нарушителите."
            BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
            Среден разход на газ

            Коментар


              #7
              Днес слушах някъде по ТВ и сравняваха загиналите американски войници от както е почнала войната в Ирак преди 4 години и войната по нашите пътища. Разликата в загиналите беше към 200 човека повече по нашите пътища бахти ужаса.В събота се раздвижвах по София и за 2 часа трима ми влизаха насрещно в мойта лента единият от които с мотор - добре че караше бавно. Викам му през прозореца ЛУД ЛИ СИ БЕЕЕЕ ония ми разправа е що бе кво толкоз. Нямам думи. Вече си мисля да имигрирам някъде.То не са какви ли не глупости ами и това по тия пътища, с тия коли, части, майстори и други.
              Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
              Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
              Совалката средно на LPG
              Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

              Коментар


                #8
                Fiat 127 написа:
                Днес слушах някъде по ТВ и сравняваха загиналите американски войници от както е почнала войната в Ирак преди 4 години и войната по нашите пътища. Разликата в загиналите беше към 200 човека повече по нашите пътища бахти ужаса.В събота се раздвижвах по София и за 2 часа трима ми влизаха насрещно в мойта лента единият от които с мотор - добре че караше бавно. Викам му през прозореца ЛУД ЛИ СИ БЕЕЕЕ ония ми разправа е що бе кво толкоз. Нямам думи. Вече си мисля да имигрирам някъде.То не са какви ли не глупости ами и това по тия пътища, с тия коли, части, майстори и други.
                И аз го слушах по бТВ това сравнение - УЖАС! Ако сами не се пазим по пътищата и не караме разумно и Господ не може да ни опази!!!И дано на никой от нас не му се налага да чете в тази рубрика за някой свой близък или познат, защото зад "сухата статистика" има нелепо загубени човешки животи ... и много болка!
                BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                Среден разход на газ

                Коментар

                Working...
                X