Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Tipo 2.0i

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Tipo 2.0i

    Колеги искам да ви попитам заслужава ли си цена от 4200 типока или колко бихте дали вие?1992г.климатик.кожен салон, лята джанта,ел.стъкла,ел.люк,стерео,металик,тонирани стъкла,нови гуми,сменени консумативи,халогени,чупещ волансменен мотор в чужбина(така е вкарано) реални километри на мотора 110 000км.
    Прикачени файлове
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #3
    в

    Прикачени файлове
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    Коментар


      #4
      я

      я
      Прикачени файлове
      FIAT - TIPO 2.0i.е

      Коментар


        #5
        Колега само който не се е качвал на това нещо и не е изпитвал удоволствието да го настъпи ще каже, че не си струва.Вижда се, че Типо-то поне отвън е много запазено, само вижте джантите, знаете ли колко струват?А за такъв кожен салон и такова Типо котки дера .Ако и двигателчето е читаво-не се замисляй много-много.При покупката на една кола не е толкова важно коя година е, а в какво състояние е .
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #6
          Според мен не си струва за повече от 3000лв.
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #7
            я

            пичове колата е с климатик то си пише
            FIAT - TIPO 2.0i.е

            Коментар


              #8
              на мен ми се струва много пари същото(но 1.8 ) преди време в мобилето го имаше за 2900лв и май беше 93г. типото е хубаво но кола на 15г за 4200както каза колегата повече от 3000 не си струвапак почваме да си трием ей така

              Коментар


                #9
                и аз мисла че са бая пари ама акои се кефиш нему мисли много зимаи
                Mercedes E200 coupe

                Коментар


                  #10
                  pugsy написа:
                  на мен ми се струва много пари същото(но 1.8 ) преди време в мобилето го имаше за 2900лв и май беше 93г. типото е хубаво но кола на 15г за 4200както каза колегата повече от 3000 не си заслужава да се вземепак почваме да си трием ей така
                  Моля те не шляпай на посоки ПАК и не започвай със захранки! Ако нещо ти е криво от вечерта не си го изкарвай на мен. Не съм трил само твоето мнение а съм ПРЕМЕСТИЛ излишните такива по темата в кошчето!!!Казах ти че съм счел това за правилно! Още нещо?
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #11
                    Не, каквото и да е типото е старо и си е типо. На тия пари вече Мареа видяхме да се предлага. Е, имало екстри типото. Ама мареата пък е далеч от достопочтената му възраст. В момента в Продава има една Брава за съвсем малко повече пари. Аз лично не бих го погледнал за 4200.
                    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                    Коментар


                      #12
                      Колега,така като те следя в форума,ти имаше темпра и я продаваше,моето лично мнение е да не се замисляш въобще за типото грабваи го братче и не се чуди много много щото ще се появи някои с някои лев в джоба и ще си скубеш косите цял живот,остави ги ти тез любовни песни за мареи и бравота колко проблеми има с тях само хората които карат такива коли ако са искрени и честни ще си признаят и потвърдят,а това е класика при фиатките,по това което показваш от снимките колата е страшна честно мн ми хареса,а и те следя че проявяваш интерес да си пипаш колата както и темпрата така и дано типото а вярвай ми много са податливи на тунинг както вътрешен така и оптичен,и все пак моето мнение че цената за тази кола е ниска лично аз днес си смятах на колко пари ми е стъпало моето типо и се оказа че в момента е на 8500лв,вземи я и пак ще говорим за нагласата на типото,които не е карал такава кола нищо не разбира,така че ти давам едно стимулиращо ДА.Смело

                      Коментар


                        #13
                        Пичове вие не разбрахте май,типото си е на момчето и иска да знае дали ще му вземе 4200
                        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                        Коментар


                          #14
                          аз пък не бих дал 4200, типото си е типо- малко, дрънка, все проблеми. типо/темпра да си вземеш, но поради причина свързана с липсата на финанси. а и трябва да се мисли за продажба един ден, ти сега като я покараш 2 години и тя ще стане на 20, после какво ще я правиш?
                          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                          Fiat Bravo'97 1,6 16v
                          Fiat Tempra'91 1,6 mono

                          Коментар


                            #15
                            Nino написа:
                            pugsy написа:
                            на мен ми се струва много пари същото(но 1.8 ) преди време в мобилето го имаше за 2900лв и май беше 93г. типото е хубаво но кола на 15г за 4200както каза колегата повече от 3000 не си заслужава да се вземепак почваме да си трием ей така
                            Моля те не шляпай на посоки ПАК и не започвай със захранки! Ако нещо ти е криво от вечерта не си го изкарвай на мен. Не съм трил само твоето мнение а съм ПРЕМЕСТИЛ излишните такива по темата в кошчето!!!Казах ти че съм счел това за правилно! Още нещо?
                            кво шляпам не трябва да изказвам мнение литочно ТИ се взимаш за рейнджър и в бая теми ШЛЯПАШ ей такаако имаш проблем към мен го обърни на лични

                            Коментар

                            Working...
                            X