Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

daihatsu charade GTti 1.0 12v turbo prodavam

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    daihatsu charade GTti 1.0 12v turbo prodavam

    igral sam si dosta da go pravq na dva 4vqta e registrirano e taka volana e momo tyrboto e po golqmo no vkly4va na 2 oborota leti djanti 14 ostanaxa 2 raboti da my se napravqt ama zex dryga kola i sega stoii trebva da my se pysnaet edni bielni lageri i ednoto kare my traka da se smeni davam go tanko htoto iskam da se kara da ne stoii stava vapros za 1000lv GSM :0898509744http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?p=133281#133281
    Прикачени файлове

    #2
    За улеснение на съфорумниците:"Играл съм си доста да го правя на два цвята, регистрирано е така, волана е momo, турбото е по-голямо, но включва на 2 оборота лети джанти 14. Останаха две работи да му се правят, ама взех друга кола и сегастои и трябва да му се (pysnaet) едни биелни лагери и едното каре му трака да се смени. Давам го тънко, защото искамда се кара, да не стои. Става въпрос за 1000 лв."Виждал съм го това дайхатсу и според мен изглежда добре на външен вид с двата цвята както е направено... но само толкова знам

    Коментар


      #3
      kiler_4o написа:
      За улеснение на съфорумниците:"Играл съм си доста да го правя на два цвята, регистрирано е така, волана е momo, турбото е по-голямо, но включва на 2 оборота лети джанти 14. Останаха две работи да му се правят, ама взех друга кола и сегастои и трябва да му се (pysnaet) едни биелни лагери и едното каре му трака да се смени. Давам го тънко, защото искамда се кара, да не стои. Става въпрос за 1000 лв."Виждал съм го това дайхатсу и според мен изглежда добре на външен вид с двата цвята както е направено... но само толкова знам
      Лоша услуга правиш на юнакът! Иначе съм съгласен да му станеш частен редактор и коректор.
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        Навит съм на колицата - но имам преди това Крома да продавам...

        Коментар


          #5
          Ако може да мине на ход Бургас>София, пиши Л.С. Пиши,има защо :D

          Hot!!!

          Коментар


            #6
            Продадено ли е ???
            Daihatsu Charade Gtti 12V 1.0 101hp

            Коментар

            Working...
            X