Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Формула 1 - Австралия - новини и прогнози

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Формула 1 - Австралия - новини и прогнози

    Кими Райконен спечели полпозишъна за първия старт от световния шампионат на Формула 1 за 2007 г. в Австралия при първото си участие като пилот на Ферари. За разочарование на Скудерията съотборникът му Фелипе Маса, който вървеше много силно в свободните тренировки, претърпя повреда на скоростната кутия във втората част на квалификацията.Фернандо Алонсо (Макларън) ще се нареди на първа редица до Райконен, а Ник Хайдфелд (BMW Заубер) в последните секунди на официалната сесия за място спечели третата позиция, измествайки втория пилот на Сребърните стрели Люис Хамилтън.- Мисля, че колата ни е добра, уверени сме за състезанието, но въпреки това много неща могат да се случат. Ще дадем най-доброто от себе си, но и останалите ще се постараят да ни бият - коментира Кими.Алонсо от своя страна подходи както обикновено предпазливо към прогнозите за утре, но бе доволен от представянето си, въпреки че изпусна първата позиция.- Трябва да ги притискаме и да стискаме палци утре да сме на подиума. Сутринта имах някои проблеми с намирането на оптималните реглажи, но екипът свърши перфектна работа и колата бе готова за квалификацията - обясни от своя страна световният шампион.Въпросът е: Кой ще е победителя!!!1. Фелипе Маса 2. Райконен3. Алонсо4. Фисикела5. Хамилтън6. Ковалайнен7. Р. Шумахер8. Дейвидсън Аз лично залагам на Кими - боец е, перфектна кола, а и Маса с проблем ?!?
    Прикачени файлове

    #2
    Скоростната кутия на Маса е заминала. Иначе ако не е Кими първи вече ще е пълен резила на Ферари на старта

    Коментар


      #3
      Честито на КИМИ, честито на ФЕРАРИ, честито на всички фенове на марката!Тази година, първи старт и първа победа - дано така да върви и по-нататък! Но при тази кола, с класа над останалите и с този боец / само да не се успи за някой старт/ смятам, че борбата ще се развихри в самия отбор! Е, изтървахме по една бира от прогнози....ама сезона тепърва започва!

      Коментар


        #4
        Жалко след Шумахер F1 вече не е същата :D

        Коментар


          #5
          Iwan написа:
          Жалко след Шумахер F1 вече не е същата :D
          да вече е по-интересна и има смисъл да се гледа.а не като преди да излезат 20 болида и да пазят Шумахер защото той трябвало да спечели.
          punto 1.2 16v sporting

          Коментар


            #6
            koleto написа:
            ...а не като преди да излезат 20 болида и да пазят Шумахер защото той трябвало да спечели...
            То бива, бива глупости....ама това...
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              Много приятно съм изненадан от Хамилтън... С интерес ще следя кариерата на тоз младеж...
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                koleto написа:
                да вече е по-интересна и има смисъл да се гледа.а не като преди да излезат 20 болида и да пазят Шумахер защото той трябвало да спечели.
                Голяма разлика не видях, само дето вместо М.Шумахер най-отпред беше К.Райконен. Не видях и борба, дори зачатаци на такава за първото място, поне за мен промяна няма, просто има "смяна на караула"....
                Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                Търси се..

                Коментар


                  #9
                  Както казват в едно любимо на мен радио имаше " 2 часа безжалостна сеч" е малко по малко Интересно ми е само когато по миналите години разменяха Шумахер с втория пилот за да излезе напред се отваряха едни големи уста да се плюе а сега съвсем очевидно Макларън го направиха същото и нищо

                  Коментар


                    #10
                    Повече няма какво да кажа...
                    Прикачени файлове
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      Кими още доста трябва да поработи да достигне постоянството на МШНо като за първо състезание беше ОКТрябва да кара с по-постоянно темпо...
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        да вече е по-интересна и има смисъл да се гледа.а не като преди да излезат 20 болида и да пазят Шумахер защото той трябвало да спечели.
                        Такъв филм не съм гледал до сега, а стартовете които съм пропуснал с участието на Шуми са на пръстите на едната ръка!
                        Кими още доста трябва да поработи да достигне постоянството на МШ Но като за първо състезание беше ОК
                        Не отписвай, обаче МАСА!

                        Коментар


                          #13
                          Голяма разлика не видях, само дето вместо М.Шумахер най-отпред беше К.Райконен. Не видях и борба, дори зачатаци на такава за първото място, поне за мен промяна няма, просто има "смяна на караула"....
                          90% от победата вече се кове във фабриките и боксовете, а на пистата се демонстрират достиженията! И най-перфектния пилот, без конкурентна техника ще си е аутсайдер и не всеки пилот може да се изяви с перфектна техника!

                          Коментар


                            #14
                            Аз пък съм си привърженик на Макларън
                            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                            e30 forever!

                            Коментар


                              #15
                              BEX---GT---TDi написа:
                              Аз пък съм си привърженик на Макларън
                              хапредател :D да му се отнеме Фиат-а
                              hit-ko написа:
                              Кими още доста трябва да поработи да достигне постоянството на МШ Но като за първо състезание беше ОК
                              Не отписвай, обаче МАСА!
                              не съм си и помислил
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар

                              Working...
                              X