Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За Горубляне и кучешките бисквитки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За Горубляне и кучешките бисквитки

    Познавам няколко човека(Сашкин, Дидо, Миленчо, Вили, Християн, Свилен, Ники П, Момчи и Поля, Ганчо), които ще купуват кола second hand в близко бъдеще и смятам, че тази информация би им била полезна.Ето я и моята история!От началото на февруари 2007 си търсех кола. Основно изискванията ми бяха да е:[list:9e4f9a8a4a]- с 4 врати - !,,Стани да седна
    Пеш
    ----
    Ex Peugeot 206 -Служебен
    ----
    Ex Brava 1.6 16V ELX

    #2
    Хах, хареса ми ! Получаваш от мен "стимулиращо ДА" !Това за КАТ - моята беше нов внос, без номера, и срещу 100 лв на автокъщата от която я купих собственика ме кара до КАТ, там ни посреща една "кака" пред КАТ, собственика казва "Това е нашия човек" и си тръгва и "каката" "пълно обслужване" - "Нареди се на 3-ти канал", тя тича и оправя документите, плаща разните такси и т.н. - минах за около час-час и половина :D !Със здраве да си караш новата Фиатка - добър избор си направил! :D А като цяло историята е изключително полезно четиво за бъдещи купувачи!
    BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
    Среден разход на газ

    Коментар


      #3
      Браво за описанието колега! Сега хората ще имат представа какво да очакват! Определено не е празно упражнение на ръцете!
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Тоше, поздравления за изчерпателната тема, която правя веднага важна!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          Значи , съгласен съм с всичко написано колега ... Щото е истина , само туй за кучето си е доста лично преживяване и доста интересно Много увлекателно разказваш между другото , на някой може да му се стори,че туй е приказка

          Коментар

          Working...
          X