Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо задната чистачка работи самостоятелно??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Защо задната чистачка работи самостоятелно??

    Някой има ли представа защо задната чистачка се включва,когато тя прецени! Имам предвид, че като я включа си работи,но често се включва и сама независимо дали е влажно или не! Къде би трябвало да дава контакт?
    Fiat Marea Weekend 1.6 16V

    #2
    чистачка

    ами сигурно лоста прави мизерии може да има и реле някъде за чистачката провери бушоните
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Re: чистачка

      kluchar написа:
      ами сигурно лоста прави мизерии може да има и реле някъде за чистачката провери бушоните
      Когато се включи не може да се управлява от лоста, просто спира когато тя си прецени.Бушоните са наред, но трябва да видя къде е релето.
      Fiat Marea Weekend 1.6 16V

      Коментар


        #4
        Лоша връзка на контактора на 5-тата, или 3-тата врата!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Най-вероятно е това-лоша връзка.Като се пораздруса и довършва цикъла.
          FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

          Коментар


            #6
            Оста на задната чистачка най-вероятно е корозирала и тя трудно се движи.А вътре в двигателчето има възстановяема токова защита,която изключва,когато то се натовари повече.Трябва да почистиш оста на моторчето,най-добре като я разглобиш.Успех
            Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

            Коментар


              #7
              при мен чистачката прекъсва заради лош контакт на връзката на капака на багажника. особено след проливни дъждове трябва да почиствам пластинките. а самото реле се намира на обратната страна на таблото с бушоните, до това за отоплението на задното стъкло. потърси, има тема от мен, за моята сага по търсенето и ремонтирането на въпросните реленца, които се достъпват чрез сложни акробатични упражнения, ако не искаш да разглабяш таблото на бушоните
              Bravo SX TD100, 1997

              Коментар


                #8
                В неделя се зарових в багажника и разглобих всичко ,което можеше да се разглоби.Много мръсотия имаше само по дръжката отвътре,където е пружината.Всичко друго за мое учудване беше чисто, без мръсотия и корозирали клеми!Смазах и сглобих отново,днес цял ден не се включва!!Ако се е оправила не разбрах от какво!Между другото сега забелязах ,че не съм писал каква е колата: Мареа комби
                Fiat Marea Weekend 1.6 16V

                Коментар


                  #9
                  Bianco написа:
                  Между другото сега забелязах ,че не съм писал каква е колата: Мареа комби
                  За твоя радост и никой не забеляза,че не се споменава каква е колата.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    Всъщност системата е почти еднаква при всички коли така, че не виждам, какъв е проблема, че не си написал модела в началото!
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар

                    Working...
                    X