Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

кошница за пикник....откъде...каква..?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    кошница за пикник....откъде...каква..?

    В най-скоро време с жената минаваме към пообикаляне насам натам. Засега близо до Варна, за няколко часа. Все още е студено. Искам да се подготвим с някои неща обаче. И тук идва въпроса ми за кошница за пикник. Гледал съм по филмите едни такива големи хубави стабилни, нали се сещате, от плетените. Като си представя как я пълним с това онова и се опваме нейде на едно одеялце направоооо.....но мълчи сърце . Гледах в Бриколажа и Практикер - нищо не ме впечатли. Има в Бриколажа но е леко паянтово сякаш, пък и без капак. Споделете опита, колеги .
    Пунто SX 55 '95 Метан

    #2
    Търси по пазарите. Има си хора дето плетат мебели и кошници все още.Ако беше от София, щях да ти кажа - женския пазар.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Като каза кошница за пикник, та се сещам...колеги, някой да знае откъде може да се намери хладилна чанта на добра цена, по-добре малка (за биричките само). И да не е от онези с компресора за по 1000 лв. Имаше едно време едни, пълниш ги там с нещо и държат по 24 часа...
      Bravo 1.6 16v 1997
      КОЛА ЗА АЙЛЯК...

      Коментар


        #4
        Колега не,че нещо против ама за магазини чувал ли си или искаш някой да ти я достави с биричките вкъщи.Ако е така поне от теб мезето. :D
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Tornado написа:
          Колега не,че нещо против ама за магазини чувал ли си или искаш някой да ти я достави с биричките вкъщи.Ако е така поне от теб мезето. :D
          ми колега, нали затова форума е форум - като ни мързи да проверяваме нещо - да попитаме някой, който вече го е направил, за да не открива всеки топлата вода самостоятелно! а на мен времето ми е най-големия проблем...просто го нямам и затова питам...ти дай инфо, пък и биричките и мезето ще са от мен
          Bravo 1.6 16v 1997
          КОЛА ЗА АЙЛЯК...

          Коментар


            #6
            yusha написа:
            Като каза кошница за пикник, та се сещам...колеги, някой да знае откъде може да се намери хладилна чанта на добра цена, по-добре малка (за биричките само). И да не е от онези с компресора за по 1000 лв. Имаше едно време едни, пълниш ги там с нещо и държат по 24 часа...
            В Метро има за 15-20 кинта... идеални са за пикник
            lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
            ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
            Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

            Коментар


              #7
              yusha написа:
              Като каза кошница за пикник, та се сещам...колеги, някой да знае откъде може да се намери хладилна чанта на добра цена, по-добре малка (за биричките само). И да не е от онези с компресора за по 1000 лв. Имаше едно време едни, пълниш ги там с нещо и държат по 24 часа...
              В Кауфланд също - обикновени - 2-3 вида евтини, и от електрическите за 99лева ако не се лъжа - на тях отдавна съм им хвърлил мерак, ама все не стигам до там...
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар

              Working...
              X