Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Айде и аз да се похваля - СВАТБААААА !!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Айде и аз да се похваля - СВАТБААААА !!!!

    Поздравления!! Естествено, че ще се возите във италианска кола, иначе неможе!

    #2
    да ти е честито , италианка и е ?
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      ЧЕСТИТООО!!!!
      FIAT BRAVO 1.6 16V

      Коментар


        #4
        Честито! И ти идваш в отбора Абе гледам че по столицата се търкалят 3 ферарита и 2 ламборджинита. Като за семейство (без деца :D ) стават.

        Коментар


          #5
          Честито!!!
          FIAT Stilo 1.4 16V
          FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

          Коментар


            #6
            Честито! Пожелавам ти спокоен и щастлив семеен живот.Искам да те предупредя че едва ли ще ти остава толкова време да си ровиш по колата или да се занимаваш с друго хоби след сватбата. Просто се подготви психически. Откак съм се оженил ситуацията е следната: - Отивам на вилата да правя нещо по колата- Добре, колко ще се забавиш?- 2-3 часаСлед 2 часа:- Ало, готов ли си?- Не, още малко, защо?- Само питам.След 30 мин:- Ало, какво става?- Абе, т’ва дето го правех съм готов, ама тука захванах нещо друго.- Колко време?- Де да знам, половин - един час.След още 30 мин:- Хайде няма ли да си идваш?- Абе мани, закучи ми се тука тва, един болт се скъса, сега го правя. ама ми се искаше да сменя и маслото...- Ами идвай си де..- Що, искаш нещо да правим ли? Трябвам ли ти за нещо?- Не, просто ми е скучно.- Ами, добре де, нека да си свърша работата и идвам.- Да, ти само отлагаш...- Чакай бе, аз да не съм пророк да знам какво ще стане...- Тогава защо изобщо се захващаш като не е твоя работа- Ами, на кой е работа?- Не знам, ама ти не можеш..- Кои ти каза, тая кола кой я поддържа, аз да няма само по майстори за дреболии да ходя, тя колата си иска време...- Ами ти само това правиш...- Ай, стига вече.....И така нататък в тоя тон докато издържиш и в крайна сметка зарязваш нещо недовършено - и то като имаш предвид че правя нещо по колата не по-често от по 1-2 на месец за по няколко часа. Лично моята жена чувства времето отделено на колата като откраднато от нея. Ти не се притеснявай, свиква се, или ти свикваш или жената само дето второто е почти невероятно. Иначе си има и своите положителни страни. Аз не искам да те настрйвам, само да те предупредя за да имаш някяква подготовка като се сблъскаш с ’жестоката реалност’ Yellow_Flash_Colorz_PDT_32 Успех и наздраве!
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              Честито!!! Щастие и успехи в семейния живот.
              Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
              Трезвен ТУК не пиша!
              Un Italiano Vero

              Коментар


                #8
                Хайде поздравления и от мен :D :D
                Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                Търси се..

                Коментар


                  #9
                  Честито и от мен :D Пък като поотраснат децата(5-6 годинки)-по едно Фиатче 126р за всяко,че да свикват от малки с марката
                  SKODA 105L '78
                  PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                  FIAT 126p '89
                  TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                  GRANDE PUNTO 1.2 '06

                  Коментар


                    #10
                    damianoff написа:
                    Честито и от мен :D Пък като поотраснат децата(5-6 годинки)-по едно Фиатче 126р за всяко,че да свикват от малки с марката
                    Честито и от мен :D ! Пък, ако извадите късмет може на някое Ferari да се повозите насватбата. Доста се навъдиха и з София напоследък Пък за идеята на damianoff съм съгласен от малки трябва да бъдат закърмени с нашата марка
                    FIAT Bravo 1.6 16V '97

                    Коментар


                      #11
                      !

                      Браво! Честито! Даде се тая ихтиманска невеста най-накрая

                      Коментар


                        #12
                        Честито и от мене да сте живи и здрави Кума подарява чисто ново стило Yellow_Flash_Colorz_PDT_18
                        FIAT TIPO 1,6

                        Коментар


                          #13
                          mallliiiiiiiii

                          malee ti si izkulal napulno vse pak chestito ma dai snimka na bulkata da ia otzenime de

                          Коментар


                            #14
                            4естито колега- е за това те уважавам :D
                            fiat coupe1,8 16v , fiat 850coupe,beta 2000 16v i beta 1600 16v

                            Коментар


                              #15
                              Той се разведе колегата докато се сетиш да му честитиш
                              no pain no pain

                              Коментар

                              Working...
                              X