Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT COUPE 2.0 16V ТУНИНГОВАНО оставих си го за мен

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT COUPE 2.0 16V ТУНИНГОВАНО оставих си го за мен

    цена : 6000 лв.тъмно синьо прагове брони лети джанти кожа климатик спортен филтър :D
    Putno gt powa

    #2
    Аде бе колега даи повече информация пусни няква снимка да стане ясно какво продаваш
    Alfa Romeo 146 JTD

    Коментар


      #3
      колега колата пътува насам ще е в България утре или в други ден имам само 1 снимка която е правена в Италия като дойде ще пусна и други
      Прикачени файлове
      Putno gt powa

      Коментар


        #4
        абе много сте ми странни продавате нещо което със сигурност не знаете в какво състояние езнаеш ли какъв двигател е поне

        Коментар


          #5
          как да не знам в какво състояние е !!!! колегите са ми го снимали в Италия и колата пътува насам както вече писах колата е с 2.0 16v 147 кс
          Putno gt powa

          Коментар


            #6
            от снимка до двигател,скорости,окачване и абсолютно всичко по колата има много голяма разликаминалата седмица на един приятел му докараха едно бмв 320 е36 с бая екстри за 3000лв с превоза,бяха му я показали на снимка и,че колата е в много добро състояние,от понеделник миналата седмица до мемонта е хвърлил 700лв ,да не говорим,че на снимката не се е виждало с каква "боя"е

            Коментар


              #7
              абе колега още безмислени постове ще има ли ВЕЧЕ писах че след като колата дойде ще пусна още снимки и ако някой има интерес ще я види не съм казал на никой да си купува кола на снимка к,който има интерес ще си я гледа ще я кара и т.н. дано вече си ме разбрал тази снимка е за да се разбере доло горе за каква кола става въпрос + това не може да разбереш каква е колата респективно жената преди да погледнеш под капака :D
              Putno gt powa

              Коментар


                #8
                B.a.a.L. написа:
                колега колата пътува насам ще е в България утре или в други ден имам само 1 снимка която е правена в Италия като дойде ще пусна и други
                На тази снимка, точно зад Купето има едно черно Пунто, в далечината се виждат една дузина Грандета, а отстрани до Купето има черни 166 и 156 Спортвагон - за всичките тези коли можеш ли да ми кажеш нещо повече Благодаря, предварително

                Коментар


                  #9
                  мога да ти кажа за пунтото че е 1.9 JTD 2001г 85кс другите не сме ги купили поне за сега :D а грандетата са цифра
                  Putno gt powa

                  Коментар


                    #10
                    колеги едно честито мойе да ми кажете тъй като мн ми хареса и си го оставих за мен :D
                    Putno gt powa

                    Коментар


                      #11
                      Честито тогава!!! Но все пак няма ли да пуснеш някоя снимка да го видим?
                      COUPE 1.8 16V
                      Volvo XC90 T6

                      Коментар


                        #12
                        ще пусна колега :D
                        Putno gt powa

                        Коментар

                        Working...
                        X