Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

АМК Ситроен гр.Карлово

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    АМК Ситроен гр.Карлово

    Ето как се сменя масло на Ксантия във въпросния сервиз.1.Източва се старото масло.2.Сменя се масления филтър.3.Налива се 5 литра Тотал 7000.4.От проверката се установява,че трябва да се налива още и се започва втората 5 литрова туба.5.Собственика пита дали са завили пробката за източване.6.Същата не е завита.7.Завиват пробката и наливат маслото по норма.8.Всичко е за сметка на сервиза както и промивката и пускането на 5-6 литра масло във ваната за източване.Просто майсторите които работят в такива сервизи преди това са замесвали хляб във някоя фурна или са продавали чорапи по 3лв.за 5 чифта на битака.Пазете се колеги от такива разбирачи понеже като работят в сервиз те знаят всичко за вашия автомобил и ви говорят така убедително,че може да им повярвате колко мая се слага на хляба или ,че чорапите са термоустойчиви и ви предпазват от изпотяване краката.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Собственика да не се оплаква, а да почерпи че са му промили мотора Ега ти майсторите :D :D :D
    http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
    Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
    FIAT Punto 02' 1.9 JTD
    FIAT Punto 99' 1.7 TD

    Коментар


      #3
      Да си призная честно, този номер съм си го правил и аз.Сменяйки маслото, един приятел с който не бяхме се виждали от доста време ме навести. И така от дума на дума забравих да завия пробката и се опитах да налея новото масло.Фира бяха "само" около 2-3 л.... маслото беше много добро -YACСO... та стана "яко"!
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        стига бе!

        Божеее, колко мъка! Само за протокола... кой "собственик" пита за пробката-на колата или на сервиза? :D
        Fiat Stilo 1.8 16V

        Коментар


          #5
          Собственика на колата ги пита,но това става след като те го питат колко масло събира.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар

          Working...
          X