Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Козирка на задна врата на Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Козирка на задна врата на Bravo

    От къде мога да си намеря ама не нова. При италиянеца дали има и колко пари е ?
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

    #2
    Значи този спойлер оригинално е захванат на стъклото с 4-и гайки,по принцип фабрично го слагат на GT - HGT моделите.принципно може да му отрежеш шпилките и да го лепиш или да ти направят отвори в стъклото и да го направиш като хората,при Италианеца се съмнявам да го има по скоро там ще бъде комплект с вратата.
    FIAT Coupe

    Коментар


      #3
      Да знам че е фабричен и за това не искам да го поръчвам в някоя тунинг фирма щото ще ми искат поне 100лв...А при италиянеца и аз предполагам че ще върви комплект с вратата но мислех ще може да се свали и да ми го шитнат само него, ама сигурно няма да искат щото ще останат отворите на капака...
      Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

      Коментар


        #4
        Преди два дни бях при тоя "италианец" Нищо не дава прай се на луд... не може да се свали от вратата ми вика, а предния път разправя да дойда скоро и ще ми го даде. И кое е аджеба тоя италианец баш.. там има 200 човека, кой от кой по мързелив

        Коментар


          #5
          ...

          Коментар


            #6
            И аз го търся този спойлер, но се чудя дали ще може някой да ми го направи както трябва. При италианеца, ако разчиташ на тия мангали дето са там каквото и да попиташ ще ти кажат, че го няма. За това обикаляш и си търсиш каквото ти трябва. Исках да питам също как мога да си направя такива черни стопове. Трябва да ми ги боядисат черни отвътре ли, или нещо друго се прави?
            Fiat Bravo SX 1.6 16V

            Коментар


              #7
              За какво ти е да ги правиш черни, те са достатъчно затъмнени заводско... Но ако все пак си решил- има специални спрейове за стопове(около 8лв), вземи си ги пръсни, но ги тръкни преди това с водна шкурка или полираща гъба.. Аз си пръснах мойте сини и не станаха зле :D
              Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

              Коментар


                #8
                westdogg написа:
                За какво ти е да ги правиш черни, те са достатъчно затъмнени заводско... Но ако все пак си решил- има специални спрейове за стопове(около 8лв), вземи си ги пръсни, но ги тръкни преди това с водна шкурка или полираща гъба.. Аз си пръснах мойте сини и не станаха зле :D
                Мерси много колега. Ще пробвам. Просто много ме радват като са черни. :D
                Fiat Bravo SX 1.6 16V

                Коментар


                  #9
                  Не си съсипваи стоповете, дай на някой, който може да ти ги направи. Не трябва само да ги пръскаш със спрея защото ще стоят грозно. Трябва с водна шкурка внимателно, после със спрей, а след това две/три ръце лак... внимавай, че после ще съжаляваш

                  Коментар


                    #10
                    bscsystem написа:
                    Не си съсипваи стоповете, дай на някой, който може да ти ги направи. Не трябва само да ги пръскаш със спрея защото ще стоят грозно. Трябва с водна шкурка внимателно, после със спрей, а след това две/три ръце лак... внимавай, че после ще съжаляваш
                    Колега кажи къде в София могат да ми ги направят черни и да ми сложат спойлер.
                    Fiat Bravo SX 1.6 16V

                    Коментар


                      #11
                      Ето как станаха мойте с уж син спрей
                      Прикачени файлове
                      Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                      Коментар


                        #12
                        Да добре стоят обаче:през деня като дадеш мигач този който кара зад теб вижда ли че мигача работи,и как точно ги направи?
                        Fiat bravo 1.6 16v 103hp

                        Коментар


                          #13
                          Баце трябваше да разглобиш целия стоп и да пръснеш вътрешната част,отгоре е предпазно стъкло (което си пръснал ти),а отдолу си е самия стоп,но и така става
                          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                          Коментар


                            #14
                            westdogg много яко е станало. А виждат ли се наистина светлините, мигачите?
                            Fiat Bravo SX 1.6 16V

                            Коментар


                              #15
                              Нарочно не разглобих целия стоп, 1во щото си е играчка и 2ро щото мисля че няма да се виждат хубаво светлините, а и ефекта е по-голям като са пръснати отвън, само ми остана да ги мина с лак и са готови.. А така си се виждат перфектно, почти няма разлика, ше я снимам на слънце и ше ви я покажа
                              Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                              Коментар

                              Working...
                              X