Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

блондинки във форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    блондинки във форума

    Нека се порадваме на женско присъствие и в нашия форум. Че то и блондинки, а най-готиното, че звучат компетентно Аз като един член на този форум бих пожелал добре дошли на колежките блондинки , имам особени симпатии към blondy driver, не за друго ама кара същата кола като моята И дано привлекат още такива като тях. Ако идват на събиранията вземе и аз да дойда
    FIAT Bravo 1.6 16V '97

    #2
    И аз карам същата кола Поздрави на всички колежки с Браво-та

    Коментар


      #3
      Е, някои от тях и Пунто карат :D
      SKODA 105L '78
      PUNTO 1.2 MPI ELX '94
      FIAT 126p '89
      TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
      GRANDE PUNTO 1.2 '06

      Коментар


        #4
        ехеее, ква е тая темичка колегиаз предлагам колежките с браво, пунто и т.н. направо да си слагат снимки в тая тема..., да видите как ще нарасне посещаемоста във форума..хехех Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
        ex Fiat Bravo GT

        Коментар


          #5
          от блондито

          Благодаря Ви много,много сте мили,че чак и тема цяла Ние Бравистите сме най-готините да знаете

          Коментар


            #6
            teti, колежке какъв Фиат караш

            Коментар


              #7
              Re: от блондито

              blondy_driver написа:
              Ние Бравистите сме най-готините да знаете
              е тука не може да се спори с тебе
              ex Fiat Bravo GT

              Коментар


                #8
                Re: от блондито

                lulinsquad написа:
                blondy_driver написа:
                Ние Бравистите сме най-готините да знаете
                е тука не може да се спори с тебе
                Е че не може да се спори, не може Как да не отдадем нужното уважение на колежките За да е ефекта по голям, колежките могат да сложат снимки на техния Аватар БТВ Тети май пишеше че е с Пунто.
                FIAT Bravo 1.6 16V '97

                Коментар


                  #9
                  Ако не се лъжа имаше и колежка с темпра , но нещо напоследък не я срещаме из форума
                  FIAT Tipo 1,4mi - EX
                  Alfa Romeo 146ti - EX
                  Alfa Romeo 156 2,4JTD

                  Коментар


                    #10
                    здравейти, май малко напоследък не следях форума. И аз съм от групата на блондинките, само че съм с Пунто, както някой вече казаха, но ние с пунтото не изаставаме пред бравото, моля моля)) и не е важно ква кола караш, а можеш ли да я караш. И мерси за специалната тема за нас, но май интересът към нас е само за външния вид... което е лошо... не се знае какви скрити лимонки сме и с колежката с бравото
                    Punto 1.1

                    Коментар


                      #11
                      teti написа:
                      здравейти, май малко напоследък не следях форума. И аз съм от групата на блондинките, само че съм с Пунто, както някой вече казаха, но ние с пунтото не изаставаме пред бравото, моля моля)) и не е важно ква кола караш, а можеш ли да я караш. И мерси за специалната тема за нас, но май интересът към нас е само за външния вид... което е лошо... не се знае какви скрити лимонки сме и с колежката с бравото
                      Това за външиният вид е вярно .... поне в началото :D, както е вярно, че ще нарастне и интереса :P Иначе проблемите са едни и същи за всички независимо кой кара колата Ех вярно е, че някой си създават и допълнителни - къде от незнание, къде от нещо друго, но в крайна сметка нали за това е форума - да се споделят опит и знания Така че - блондинки дерзайте, а Вие колеги не дърпайте предпазния щифт на лимонките Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
                      FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                      ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                      Коментар


                        #12
                        Абе кво да ви кажа, може ли да ни третирате различно бе... на кво се делим, на мъже, жени и блондинки ли? може пък да не сме случайно заблудени патки с фиати хехехехех
                        Punto 1.1

                        Коментар


                          #13
                          teti написа:
                          Абе кво да ви кажа, може ли да ни третирате различно бе... на кво се делим, на мъже, жени и блондинки ли? може пък да не сме случайно заблудени патки с фиати хехехехех
                          и на блондинки с фиати- които са нещо съвсем различно от обикновенните блондинки :Dкакто каза MarioBGтова че карате Фиат доста променя нещата :D лека вечер
                          ФИАТ ТЕМПРА 1.9TD

                          Коментар


                            #14
                            абе ти не ми ги говори тия, щото с блондинки с фиат надали за фиат ще си говориш... ама това си е чиста дискриминация... ако взема да питам нещо как да си оправя сама по колата, най-вероятно ще ме посъветваш да не си хабя усилията като така или иначе резултат няма да има... не че и аз не съм на същото мнение де, ама не по същите причини...
                            Punto 1.1

                            Коментар


                              #15
                              май можем само да благодарим
                              Punto 1.1

                              Коментар

                              Working...
                              X