Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти 15' 4*98

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джанти 15' 4*98

    Здравейте,Продавам лети джанти Borbet 15цола 4*98мм 7J.В много добро състояние са(както ще видите на снимките).Джантите не са удряни.Продавам ги с гуми 195/50(с тях е карано 1-2 месеца).Ето и снимки:http://images14.snimka.bg/002353865-...инципно съм от Кърджали,но уча в София при интерес джантите ще ги докарам.Цената с гумите е 450лв.За контакти:0885838143

    #2
    бартер интересува ли те

    Коментар


      #3
      Тия гуми защо са така напукани http://images14.snimka.bg/002353868-big.jpgМай не са карани само два месеца :D

      Коментар


        #4
        Капачки имат ли?
        Fiat Stilo 1.8 16V

        Коментар


          #5
          Да имат капачки,но на тях нямам снимки в момента.От бартер не се интересувам.

          Коментар


            #6
            Пусни DOTa на гумите- заинтересован съм, но и на мен ми се струват доста напукани....
            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

            Коментар


              #7
              Запазени за Chakala29.

              Коментар


                #8
                Продадени на Chakala29. Да са му честити.

                Коментар


                  #9
                  дам много филосостване и накрая продадени )

                  Коментар


                    #10
                    ;0

                    Колеги гледам и чета как си чешите езиците коитоиска джанти получава аз лично вчера видях обявата на колегата харесаха ми джантите запалих Фиата и снощи газ от Русе към Кърджали коитомн иска получава които много пита губи Благодаря на колегата за корекното отношение и доверие и да са ми честити тез хубавици :D

                    Коментар


                      #11
                      наистина, яки джанти на яка цена, да са му честити на Чакала29
                      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                      e30 forever!

                      Коментар

                      Working...
                      X