Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Vw Golf 1.4 AEX '96 MOVIE EDITION - 4600 лева

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Vw Golf 1.4 AEX '96 MOVIE EDITION - 4600 лева

    Vw Golf 1.4 AEX ’96 MOVIE EDITION Дата на производство - юли 1996 г. Тип двигател - Бензино, Мощност (к.с.) - 60 к.с. Категория - Хечбек , Пробег - 126500 км Цвят - Черен 4(5) Врати Аларма Ел. Стъкла Застраховка Имобилайзер Климатик Металик Серво управление Стерео уредба Центр. заключване Допълнителна информация: 1. 4 пълен инжекцион, MOVIE едишън, рекаро салон, чисто нови зимни гуми, Застраховка, ГО, внос юни 2006, супер състояние, супер икономичен. Автомобила е обслужен, сменени двигателно и трансмисионно масло, горивен, маслен и поленов филтър. Нов ангренажен ремък и ролки, нови повдигачи и гумички на клапаните. Качваш се и караш .... тел.: 0885545586 ЦЕНА 4600 ЛЕВА Снимки............ http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=75949 Ето и обявата ... http://i.mobile.bg/perl/printdet.cgi...72937827769330

    #2
    Сори за Off-а,но не можах да се сдържа Ще се наложи да се въздържате!
    FIAT BRAVO 1.6 SX,103HP

    Коментар


      #3
      Ми не е лоша цената. Какво ще рече обаче MOVIE EDITION?
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Трябва да сме толерантни!!! Наистина кво ще рече MOVIE EDITION?
        Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
        Uno 75 1.5i.e.8V 88`

        Коментар


          #5
          Crusader написа:
          Трябва да сме толерантни!!! Наистина кво ще рече MOVIE EDITION?
          Ми сигурно е за филмови звезди! Това Пачино, Тарантино и други ...тиновци....
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Vladim написа:
            Ми не е лоша цената. Какво ще рече обаче MOVIE EDITION?
            Означава интериорно решение (пакет екстри). Седалките са тип спортни, километража е бял има и климатик. Ел. стъкла отпред и незнам какво още Аз ви отговарям защото колата съм я карал и е супер читава, 1.4 пълен инжекцион е и е адски икономична...7 градско ми даде и 5.5-6 извънградско 370км с 30лв направих извънградско със 100-120. Климатика за секунди охлажда и всичко си и е изрядно на колата. За това и цената е доста адекватна(собственикът може и да коментира, питаите си го). Ако търсите икономична кола без претенции за "резачка" с широко вътрешно пространство, това е доста добро решение.

            Hot!!!

            Коментар

            Working...
            X