Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОРЪЧКА НА СТИКЕРИ!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПОРЪЧКА НА СТИКЕРИ!!!

    Здравйте колеги.Тук можете да поръчвате стикери при следните условия:1. Изпращане на 2лв за брой вътрешно залепяне/1лв за борй външно залепяне на банкова сметка:сметка:1037438902код: 79073921, ЦКБ ХасковоЯвор Николов Янков2. Изпращане на e-mail на yavoryankov@dir.bg където описвате поръчката си - количество, кога и откъде са пуснати паричките, адрес за получаване на стикерите след отпечатването им.3. Няма да се приемат поръчки с плащания със пощенски запис - няма кой да се занимава със вземане на записи за по 1лвС Митко се договорихме че първо ще се посъберат поръчки за 100 броя и тогава ще ги отпечатаме. Моля хората от София да си съберат пари на срещите и да ми ги пратят като обощена поръчка защото ще ми дойде нагорнище после да обработя 40-50 заявки индивидуално - все пак не съм пощенска станция Смятам че всички от вас имат поне по една дебитна карта и затова през e-pay ще стане много лесно превеждането на парите. Моля прилагайте текста от майла на е-пей към поръчката си.За тези който не са го правили - това става от графата "Вносна бележка". Избрал съм ЦКБ защото е банка оператор и таксите ще са най -ниски.Ако ви прави впечатление че първо бях казал цена 45ст - да това е така, но калкулирам цена за дизайн и пощенски разходи за разпращане. Каквото остане ще го предам на админите с цел да покрият разходи които им възникват - като хостване, поддръжка. Или пък най-много да ида да се почерпя сам някъде (сам защото за двама няма да има пари) Ама страх ме е от вашия гняв и затуй - няма Моля админите да замразят темата най отгоре!Последно печатаме ето този стикер:
    Прикачени файлове
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    УВАЖАЕМИ КОЛЕГИ,ПРИКАНВАМ ВИ ДА ПРОЯВИТЕ ПОВЕЧЕ АКТИВНОСТ В ПОРЪЧВАНЕТО НА СТИКЕРИ.Скоро ще пусна 100-тина броя да се отпечатат и като ги раздам - сори... После да няма ’Ей, ама и аз исках, защо стана така...’Моля ви за повече активност, сами или на групи.Идва ми на ум да слиожа краен срок за събиране на парите, защото колегите които ми пратиха пари вече сигурно ме мислят за измамник....Не съм измамник колеги, всички ще получите толкова стикери, колкото сте заявили, просто обаче е разочароващо бездействието на 98% от хората във форума...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Yavor написа:
      УВАЖАЕМИ КОЛЕГИ,ПРИКАНВАМ ВИ ДА ПРОЯВИТЕ ПОВЕЧЕ АКТИВНОСТ В ПОРЪЧВАНЕТО НА СТИКЕРИ.Скоро ще пусна 100-тина броя да се отпечатат и като ги раздам - сори... После да няма ’Ей, ама и аз исках, защо стана така...’Моля ви за повече активност, сами или на групи.Идва ми на ум да слиожа краен срок за събиране на парите, защото колегите които ми пратиха пари вече сигурно ме мислят за измамник....Не съм измамник колеги, всички ще получите толкова стикери, колкото сте заявили, просто обаче е разочароващо бездействието на 98% от хората във форума...
      Предлагам поръчките да стават с наложен платеж чрез куриер. Примерно аз ти казвам че искам 2 стикера, ти званиш на Еконт Експрес, викаш ги, те идват и ти им даваш стоката за моя сметка с наложен платеж 2 лв. /за 2 стикера/ В края на месеца отиваш в офиса им и си обираш паричките. Няма кой да ходи до банки за 1 лв.

      Коментар


        #4
        Да ама на накой може да му се стори дебело за плати на куриера 2лв за стоката и 3,50 за доставката. Мен иначе не ме боли изобщо ама ти смяташ ли че е редно. Все пак не доставяме скъпи и/или чупливи неща...
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          Здравей,За сега от Пловдив съм събрал заявка за 10 броя! Скоро ще я пусна!
          Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

          Коментар


            #6
            въпрос

            А до къде стигнаха нещата със стикерите?
            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

            Коментар


              #7
              За съжаление нещата със стикерите са до никъде - имам събрани 30 лева а ми трябват поне 80-90 за да направин дизайна и да отпечатаме 100бр залепящи се отвътре. Аз лично бих дал от себе си 20тина лева ако не достигат ама чак 50-60 - все пак имам семеен бюджет и трабва да го защитавам пред семйния парламент Народа си спи..... Колегата от Пловдив каза че ще прати тия дни някой лев, от Варна също обещаха ... ама чакам.
              Колеги, като чета тези редове, ме хваща срам! Все едно, че човека сьбира милостиня, а не че се е нагьрбил да вьрши наша работа,да помогне за етикецията на форума!Или пьк,че сьм обьркал форума, нашия форум!Сигурно има много причини поради които не се получават тези мижави суми. И едва ли някой е за 1-2 лева. Аз лично отделих доста време за да направя банковия превод по указанията. Но дали това е най-подходящия вариант и удобен за всеки? Кой ще си губи времето до банката за 1 лв.Предлагам всеки който желае стикер да сложи сумата в плик и по пощата да го пусне на адреса на Явор, като посочи и обратния адрес. Явор сьбира пликовете и пуска обратно стикерите! Просто, изпьлнимо и предполагам удобно за всеки! Ако има вьзражения, споделяйте, но на Италфеста да сме обозначени като европейци!!!Яворе, ако си сьгласен с варианта , пускай си адреса , а може и който посочиш, но изиграй ролята до край! Ще почерпим, поне аз сьм сигурен!

              Коментар


                #8
                Нямам нищо против ето служебнбия ми адрес където съм по цял ден и нищо не се губи:ДЕРОНИ ООДул.Добруджа 366300 Хасковоза Явор Янков, личнопишете последния ред от адреса за да не ми ги събират секретарките и аз после да ги издирвам Христо, благодаря за подкрепата - имаше нужда - мога да ти кажа че вече взе да ми писва да се обяснявам, така можело ли....онака можело ли... всички питат...ВСЯКАК МОЖЕ, АМА ПАК НИЩО НЕ СТАВА.Извинете че викам ама взех да се дразня, колегата Forsaken поне ми писа докъде е и аз му казах да изчака още малко, ама това е. На мен ми се иска поне до Италфеста да съм ги направил за да мога като се запознаем да ви зарадвам и с изпълнени поръчки. Накрая ще го направя за моя сметка, нищо че сега трябва да отскоча 250 кинта да си оправя колата след градушката, щото ме е срам да я карам като някой селянин каруцата си.
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  Яворе, Митко изпрати ли ти заявката от София? Макар че то сигурно голям срам ако се обяви бройката . Но поне тези които са събрани до сега да ти пратим че да напредне малко бройката
                  FIAT Bravo 1.6 16V '97

                  Коментар


                    #10
                    Mitko написа:
                    blader написа:
                    Яворе, Митко изпрати ли ти заявката от София? Макар че то сигурно голям срам ако се обяви бройката . Но поне тези които са събрани до сега да ти пратим че да напредне малко бройката
                    В мен вече има 30лв. Ще пусна и 10 от Веско (Zaphod). Яворе кажи ми ако не стигат за да добавя още.
                    Давай - ще стане работата - трябват ми общо 100лв за 100бр залепящи се отвътре (с пощенските разходи за разпращането)Имам 30 + 20 от мен + 40 от тебе + 15от Пловдив = даже 105лв - работата е точна.toni също каза че праща по пощата парички.hit-ko нямам е-маил нито пари от тебе - кога си ги пуснал - пиши ми и адрес за обратна връзка.Forsaken - давай каквото имаш.
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      аз писха че ще пращам през Интернет и го направих-на 20/07/05, пратих ти и е-майл както си е по процедурата.това дано помогне:Уведомяваме Ви, че на 20.07.2005, по Ваше нареждане, постъпило в Централна Кооперативна Банка чрез системата ePay.bg, бе извършен следния банков превод:Превод референция: HB7466 Вальор: 20.07.2005 Сума на превода: 2.00 лв. В полза на: Явор Николов Янков С уважение,Централна Кооперативна Банка ------------------------------ това ми дойде в мойта поща от e-pay , 2лв за 2бройки. ако не си получавал превод или е-маил или има друг проблем мога пак да пратя парички по същия начин само пиши.
                      FIAT Stilo 1.4 16V
                      FIAT Bravo 1.6 16V (преди)

                      Коментар


                        #12
                        Днес получих 2бр стикери от печатницата - нулев тираж - за проба и се хванах за главата - там на никого не му се е занимавало да го пренаправят защото от jpg който имам нищо не става за печат - това си ми беше ясно от началото.И така наложи се и седнах да го напрая от нула на CorelDraw на векторна графика.Смятам че това което се получи почти няма разлика с оригинала. Само малко зеленото на знамето нещо ме ядосва - като мине през принтера и се сбозясва ама мисля че го уцелих накрая. Сега им пращам една моя разпечатка която е 1:1 с прикаченото тук с изискването стикерите да изглеждат така:
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #13
                          Благодаря от името на останалите за усилията - да се надяваме, че другата седмица ще можем да се ’окичим’))
                          Alles in Ordnung

                          Коментар


                            #14
                            ами дано да няма повече проблеми...
                            ФИАТ ТЕМПРА 1.9TD

                            Коментар


                              #15
                              Ако трябват повече пари, казвай, но да не проваляме идеята заради пари!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X