Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

HTC - невероятната оферта/смартфон/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    HTC - невероятната оферта/смартфон/

    http://www.o-connect.com/index.php?t...sub=specЕто за това нещо става въпрос,горе от линковете.Сами виждате,че се намира на цена най-малко 1050лв без карта с памет и такива работи.Аз продавам това нещо в пълен комплект,със слушалки,зарядно,2 писалки,дата кабел,абсолютно всичко,със 3 диска със софтуер,без драскотина.Смартфона е на 1 ден вече,закупен е от Технополис,има и 2 години гаранция,е вече е 1 година и 364 дена.Също съм му купил веднага една карта с 1GB памет.Значи смартфона може да се използва и като телефон,има GPS система,2MP камера,абе всякакви глезотий.Просто ми го подариха,обаче аз нямам нужда от такова нещо и веднага го продавам.Цената му е повече от Изгодна,при положение,че струва 1100лв със картата и е на 1 ден,аз го продавам за 850лв.,няма да смъквам от цената,защото си е жив подарък и по този начин.От Пловдив съм,тел:0896527693

    #2
    Супер е! Искам и аз такъв подарък! :D Успех с продажбата!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Vladim написа:
      Супер е! Искам и аз такъв подарък! :D Успех с продажбата!
      Ами на тази цена ако не го вземе някой,не мисля да го продавам,и без това има и GPS и камера и какво ли още не,така че нека си го купят с 200лв отгоре и то без картата.Иначе благодаря

      Коментар


        #4
        абе жестока е машинката бе, за кво я продаваш кефи и се и като ти омръзне я пускай да се продава
        Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

        Коментар


          #5
          Ako беше с екрана с повече цветове.

          Коментар


            #6
            Brutal driver написа:
            Ako беше с екрана с повече цветове.
            Kaкво значение има? WM 5.0 PPC поддържа така или иначе до 64к цвята, а над тоя праг трудно можеш да ги забележиш, да не казвам, че е невъзможно . А апаратът е супер, имал съм възможност да се запозная отблизо с негово ревю. И цената е добра. Успех в продажбата!
            _______
            146 JTD

            Коментар

            Working...
            X