Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Честито вече сме 100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Честито вече сме 100

    Честито на всички регистрирани във форума - ДНЕС ЗАБЕЛЯЗАХ ЧЕ СМЕ СТАНАЛИ 100 ЧОВЕКА. Поздравявам хората направили това възможно!
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    А честито! Вече сме 102ма.
    FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

    Коментар


      #3
      На мен ми се иска даже да сме още повече.Но какво да се направи като тук таме се пише,че Фолксваген имал най-голям брой продадени возила в България.На хората това им променя мнението.

      Коментар


        #4
        не всеки фиат-маняк има интернет и знае за този форум. нека не се даваме на голфажийте
        uno-1.5i понто 1.2i

        Коментар


          #5
          Отде я изровихте тая тема бре.До края на септември дано сме 10000.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Към 12.08.2008 ( 23.43 ч. ) сме -> Имаме 9300 регистрирани потребители
            Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

            ...E90..incoming..!!

            Коментар


              #7
              Tzarevo написа:
              На мен ми се иска даже да сме още повече.Но какво да се направи като тук таме се пише,че Фолксваген имал най-голям брой продадени возила в България.На хората това им променя мнението.
              ОФФ ТОПИК:Не най-много продадени, а най-много купени ВТОРА ръка - така може да се съглася.Но ако се огледаме в съседните ни държави, там народните коли изобщо не са популярни сред народа - Гърция, Турция... Там се карат основно италианки и японки. От германските коли се карат МБ, БМВ и АУДИ, тук-там се среща някоя (недотам) народна кола Иначе по темата - за 4 години сме се умножили по 100 След още 4 трябва да сме 1 милион, ако запазим същия ръст !!!!Ама то малко като потребителите на Мтел - мен сигурно ме броят за 5 потребителя (толкова техни карти са минали през мен), но сега не ща да ги чуя

              Коментар

              Working...
              X