Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

голям зор при сваляне/вдигане на ел стъкла Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    голям зор при сваляне/вдигане на ел стъкла Браво

    Моля,дайте ми съвет какво да правя.Имам голям зор при сваляне/вдигане на ел стъкла Браво.Направо спират.И двете са така.
    Фиат Браво СХ 1.4 12V / Фиат 2 х 7850hp

    #2
    потърси във форума, има такива други пиранки. мнения много. според мен трябва да се чистят улеите, където се движи стъклото и самите механизми във вратите.
    Bravo SX TD100, 1997

    Коментар


      #3
      Единственото, което можеш да направиш, е да свалиш корите на вратите и да почистиш, а след това смажеш добре, всички движещи се части. Имам чувството, че и гумите, които уплътняват джама, за да не влиза вода във вратата, се втвърдяват с времето и също започват да пречат.
      Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
      Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

      Коментар


        #4
        добре,ще ги отворя,поне една профилактика да им направя.благодаря!
        Фиат Браво СХ 1.4 12V / Фиат 2 х 7850hp

        Коментар


          #5
          Sko написа:
          Единственото, което можеш да направиш, е да свалиш корите на вратите и да почистиш, а след това смажеш добре, всички движещи се части. Имам чувството, че и гумите, които уплътняват джама, за да не влиза вода във вратата, се втвърдяват с времето и също започват да пречат.
          Ако се съди по дръжките на вратите...май това е основна причина. Между другото забелязвам сериозно подобрение когато колата е мита и стъклата са чисти..
          Bravo 1.6 16v 1997
          КОЛА ЗА АЙЛЯК...

          Коментар


            #6
            Стъклата дали са сменяни?Ако са сменяни или сваляни може да са малко усукани и затова да задържат.
            И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

            Коментар

            Working...
            X