Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАВАМ МЕТАН-МАРКА(ЛАНДИ РЕНЦО)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОДАВАМ МЕТАН-МАРКА(ЛАНДИ РЕНЦО)

    МЕТАНОВАТА УРЕДБА Е ЛАНДИ РАНЦО.БУТИЛКИТЕ СА ДВЕ ПО 40КГ.В МОМЕНТА МЕТАНОВАТА УРЕДБА Е НА ФИАТ БРАВО 1.6 16В.ЦЕНА:850ЛВ.ЧИСТО НОВА Е 1800ЛВ,КОНСУЛТИРАХ СЕ В СЕРВИЗА СРЕШТО БАСЕИН СПАРТАК.АКО НЯКОИ СЕ ИНТЕРЕСУВА ТЕЛ:0885316343

    #2
    значи ли това, че не става дума за конвенционална, ами за инжекторна газова уредба (със собствени инжектори за метана, а не смесване от дюзи)?
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    Коментар


      #3
      METAH

      не е метанов инжекцион,но става на кола с инжекцион,моита е пьлен инжекцион.

      Коментар


        #4
        40 литрови сигурно - не килограми вместимост на бутилките ... обикновената метанова не е 1800 ами 600 лв без бутилки с поставянето, знам че е инжекцион 1,6 16V двигателя - очевидно става щом е била на такова браво - но аз питах за уредбата. както и да е - разбрахме се
        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

        Коментар


          #5
          Щом не е метанова инжекция това са страшно много пари
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            и на мен ми се струват много паричките. преди година и половина бяха на тази цена, но с монтаж, с гаранция и от търговец/за 2 ръка говоря/ естествено зависи и от бутилките, но май е малко висока
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              МЕТАН

              ЗНАЧИ САМО ЗА БУТИЛКИТЕ В СЕРВИЗА НА ДРУЖБА МИ ДАВАТ 500ЛВ,НО АЗ ИСКАМ ЦЯЛАТА ДА Я ПРОДАМ.И МОИТА НЕ Е "БРЦ"И Т.Н КЬДЕТО ГИ СЛАГАТ ТУКА В БЬЛГАРИЯ.МОИТА Е ИТАЛЯНСКА ВНЕСЕНА С КОЛАТА,А БУТИЛКИТЕ СЕ ВОДАТ ДВЕ ПО 40КГ,НО ПОБИРАТ ОБЩО 14КГ,ПО ИНТЕРЕСУВАИТЕ СЕ МАЛКО И ТОГАВА ПИШЕТЕ.САМО ШЕ КАЖА ЧЕ ГРАЦКО С 13ЛВ МИНАВАМ 180КМ,А ИЗВЬН ГРАЦКО 300КМ СЬС СЬШТИТЕ ПАРИ,А ДО ПРИМОРСКО ОТИДОХ С 23ЛВ.

              Коментар


                #8
                с каква електоника я даваш

                Коментар


                  #9
                  METAH

                  АБСОЛЮТНО ЦЯЛАТА ЕЛЕКТРОНИКА Е НА КОЛАТА МИ КОМПУТРИ ИЗПАРИТЕЛИ РЕЛЕТА И ОТИВАМЕ В СЕРВИЗ ДЕМОНТИРАТ Я И Я СЛАГАТ НА ТВОИТА.Колега, писането с главни букви по форумите се приема за викане или крещене! Надявам се че не ни смяташ за глухи, еле за кьорави! Поздреви kiro_of_the_day

                  Коментар


                    #10
                    Re: МЕТАН

                    smurfibr написа:
                    ЗНАЧИ САМО ЗА БУТИЛКИТЕ В СЕРВИЗА НА ДРУЖБА МИ ДАВАТ 500ЛВ,НО АЗ ИСКАМ ЦЯЛАТА ДА Я ПРОДАМ.И МОИТА НЕ Е "БРЦ"И Т.Н КЬДЕТО ГИ СЛАГАТ ТУКА В БЬЛГАРИЯ.МОИТА Е ИТАЛЯНСКА ВНЕСЕНА С КОЛАТА,А БУТИЛКИТЕ СЕ ВОДАТ ДВЕ ПО 40КГ,НО ПОБИРАТ ОБЩО 14КГ,ПО ИНТЕРЕСУВАИТЕ СЕ МАЛКО И ТОГАВА ПИШЕТЕ.САМО ШЕ КАЖА ЧЕ ГРАЦКО С 13ЛВ МИНАВАМ 180КМ,А ИЗВЬН ГРАЦКО 300КМ СЬС СЬШТИТЕ ПАРИ,А ДО ПРИМОРСКО ОТИДОХ С 23ЛВ.
                    ЗНАЧИ СЕ ОКАЗАХ ПРАВ 2х7кг ... сега ми става интерено защо искаш да я продаваш(какъв дефект си и открил или просто профилактично щото е на 200 000 км)? Аз бутилки имам от къде да взема под 200 лв бройката, със стикерите и преглед изпитани по БДС - нови ... да кажем вместо 390 за нови дам 200 за твоите, и да кажем, че вместо 600 за нова дам 350 за твоята, общо 550 лв - е вече цена която може да ме накара да ти се обадя и по тел. ... (ще ми излезе с идването колкото нова но без бутилки - твоята - стара ама със) ... (ох пиша както ми тече мисъта - дано е станало ясно какви сметки си правя, че спестих доста повторения и слях много изречения).П.С. Ако наистина ти дават толкова защо не ги вземеш тия 500 от бутилките и аз да ти доплатя разликата до 850 за останалите джаджи?
                    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                    Коментар


                      #11
                      METAH

                      виждам 4е понятие от метан нямаш.като продам бутилките за 500лв инсталацията да си я бия в главата ли?????и ако оби4аш не пиши освен ако нямаш интерес.

                      Коментар


                        #12
                        ако ти платя уредбата преди да продадеш бутилките, няма да има проблем да се оттървеш от уредба без бутилки - може даже всичко да стане на един и същ ден - и да продадеш и бутилките ако я демонтират и монтират на същото място където ще ти ги изкупят ... то и на мен не ми е гаранция, че работи уредбата и след монтажа - докато не си взема бутилки, но просто ми излиза много скъпо с твоите бутилки - ще пиша на лична, и ще звънна - когато имам възможност
                        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                        Коментар


                          #13
                          Колегата си е много прав за цената. Това е уредба Ландо-Рензи, а не каква и да е уредба. Моята е същата с 2 бутилки по 5кг (60л) излезе 1500лв.
                          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                          Коментар


                            #14
                            МЕТАН

                            колегата ви каза.уредбата ми е на колата които иска да плаща и я махам не щото е преебана,а щото ми трее багажник,а си имам и кола на дизел.

                            Коментар


                              #15
                              Abarth. написа:
                              Щом не е метанова инжекция това са страшно много пари
                              Гледам си в час с всичко,я се поразходи и виж колко струват само бутилките,не говорим за редуктор,копче,плочка,кихалки и тн!
                              C20XE RULZ

                              Коментар

                              Working...
                              X