Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Bravo Turbo" от Монтана!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Bravo Turbo" от Монтана!!!

    Някой знае ли на кой е това Bravo Turbo Клипчето е качвано преди една година

    #2
    3 отговора ,остава ти да избереш правилния ! 1: спри пиенето !2: отиди на очен лекар !3: сигурен ли си,че монитора не ти е на обратно !
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #3
      ясно се вижда, че номера е M 9136 XT но незнам дали е от бг... иначе ще е яко ако е...

      Коментар


        #4
        kiler_4o написа:
        ясно се вижда, че номера е M 9136 XT но незнам дали е от бг... иначе ще е яко ако е...
        Не е български номера...
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Тва не мое бега,явно има проблем некъде

          Коментар


            #6
            Аз толко се развълнувах като го видях, че изобщо не се загледах по-обстойно Сториха ми се странни някои неща, ама си казах, чакай да питам - може да е вярно И наистина, сега като се заглеждам, то си личи даже, че цифрите са с друг шрифт и явно е съвпадение Жалко...

            Коментар


              #7
              Ха това изобщо не български номер, а и ако имаше такъв Fiat в BG щяхме да знаем 100%

              Коментар


                #8
                Ми надявам се скоро да има.Брат ми е намерил ДВГ в Англия от Купе 20v турбо, и трябва да измисля транспорта а и не само това де Може и в контейнер на пристанището в Бургас и там да помагат колегите.А и да ви кажа проверих колко ще ми излезе спир.система и укачване направо е*ало си е мамата.Кони аморти.+пружини 2000лв.А спирачната система с апаратите е още по скъпа.Така,че няма да е много скоро но все пак се работи по въпроса.
                FIAT BRAVO 2.0 20v
                http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

                Коментар


                  #9
                  эа ваше свединие всеки 20v има разпробивки за турбо требва ви волектор и турбина и лест геит и сте турбо версия и малко време аз сам правил такова нещо

                  Коментар


                    #10
                    Re: "Bravo Turbo" от Монтана!!!

                    Kuku написа:
                    Някой знае ли на кой е това Bravo Turbo Клипчето е качвано преди една година
                    Кики такова там нямаако се вгледаш по-внимателно в номераще видиш че е по-различен от българскитепредполагам МАДРИД ...
                    Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
                    Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

                    Коментар


                      #11
                      Re: "Bravo Turbo" от Монтана!!!

                      DiStefano написа:
                      Кики такова там нямаако се вгледаш по-внимателно в номераще видиш че е по-различен от българскитепредполагам МАДРИД ...
                      Забелязах

                      Коментар


                        #12
                        trsp написа:
                        эа ваше свединие всеки 20v има разпробивки за турбо требва ви волектор и турбина и лест геит и сте турбо версия и малко време аз сам правил такова нещо
                        А електрониката и тя ли е разпробита оригинално за турбо и ЛЕСТ ГЕЙТ
                        _______
                        146 JTD

                        Коментар


                          #13
                          и да и не какво те интерасува питай ще кажа ако си намислил такова нещо требват ти нерви яки и време не мисли че хоп и ето турбо е вълшебна дума.

                          Коментар


                            #14
                            booobby написа:
                            Ха това изобщо не български номер, а и ако имаше такъв Fiat в BG щяхме да знаем 100%
                            е има в Бг. такова чудо виждах го наскоро сега остава само да разбереш къде е и откъде е явно тези 100%

                            Коментар


                              #15
                              Аз съм питал в цунами и ми казаха че тая процедура струва 5000 лв,обаче колата става яката работа(друга турбина)....и така се прави, че да си я караш спокойно по всяко време а не за божурище А по въпроса за тая фиатка сигура не е от бг.

                              Коментар

                              Working...
                              X