Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на цвят на тапицерията

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на цвят на тапицерията

    Пичове възможно ли е седалките и корите на вратите на типо по някакъв начин да се направят черни?
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    Бате на мен само за седалките ми искаха 500лв., карам същата кола като твоята.Тавана е още 100-120(ако искаш мога да ти кажа как да си го направиш тавана сам), за корите на вратите не знам.
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Re: Смяна на цвят на тапицерията

      Abarth. написа:
      Пичове възможно ли е седалките и корите на вратите на типо по някакъв начин да се направят черни?
      За корите не е задалжително да ги претапицираш може да си вземеш от някоя морга кори сигурно ще излезнат по-евтино а за седалките щя трябва да е претапицират.А сега се сещам че има някакъв спрей за платове но не съм много сигурен че ще стане .
      FIAT - TIPO 2.0i.е

      Коментар


        #4
        Тавана е лесен Решил съм да направя черен салона,но незнам как да сменя цвета на седалките и корите Този спрей за платове къде се продава?
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Abarth. написа:
          Тавана е лесен Решил съм да направя черен салона,но незнам как да сменя цвета на седалките и корите Този спрей за платове къде се продава?
          Текстилен спрей се води предполагам че по магазините за бои го има.Един приятел си направи това което искаш ти ,корите махна платовете и ги наприска с обикновен спрей доста добре стана ето ти малко снимки.Говорих с него и по-добре ще стане ако ги приснеш с пистолет.А за седалките ще стане хубаво само ако ги претапицираш си мисля с текстилния спрей незнам дали ще станат.поздрави
          Прикачени файлове
          FIAT - TIPO 2.0i.е

          Коментар


            #6
            soulkeeper написа:
            Abarth. написа:
            Тавана е лесен Решил съм да направя черен салона,но незнам как да сменя цвета на седалките и корите Този спрей за платове къде се продава?
            Текстилен спрей се води предполагам че по магазините за бои го има.Един приятел си направи това което искаш ти ,корите махна платовете и ги наприска с обикновен спрей доста добре стана ето ти малко снимки.Говорих с него и по-добре ще стане ако ги приснеш с пистолет.А за седалките ще стане хубаво само ако ги претапицираш си мисля с текстилния спрей незнам дали ще станат.поздрави
            Дали ще седи добре на типото черен таван,черни седалки и черни кори
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #7
              Abarth. написа:
              Дали ще седи добре на типото черен таван,черни седалки и черни кори
              Е как няма да стой добре то черното си стой добре на всякакъв цвят и предава тежест аз така си мисля поне ей този салон е на бяла кола така че слагай смело
              FIAT - TIPO 2.0i.е

              Коментар


                #8
                Я количката ми гледай къде е качена :D По темата: Мислиш ли да сваляш старата тапицерия или мислиш да пръснеш отгоре? Имаш ли ел. стъкла, защото ако нямаш след пръскането при честата употребата ще се образува кръг от дръжката дето си въртял, ако нямаш си екстра. ПРЕПОРЪЧВАМ да не го правиш със спрей както аз, направи го като хората ако си избрал този начин, направо с пистолет, хем ще набие по хубаво боята, хем ще стане по плътно покрито.

                Коментар


                  #9
                  freesoul написа:
                  Я количката ми гледай къде е качена :D По темата: Мислиш ли да сваляш старата тапицерия или мислиш да пръснеш отгоре? Имаш ли ел. стъкла, защото ако нямаш след пръскането при честата употребата ще се образува кръг от дръжката дето си въртял, ако нямаш си екстра. ПРЕПОРЪЧВАМ да не го правиш със спрей както аз, направи го като хората ако си избрал този начин, направо с пистолет, хем ще набие по хубаво боята, хем ще стане по плътно покрито.
                  Сори за отклонението: честито ти първо мнение ще почнеш да разбираш от коли ти ами малко време се иска
                  FIAT - TIPO 2.0i.е

                  Коментар


                    #10
                    freesoul написа:
                    Я количката ми гледай къде е качена :D По темата: Мислиш ли да сваляш старата тапицерия или мислиш да пръснеш отгоре? Имаш ли ел. стъкла, защото ако нямаш след пръскането при честата употребата ще се образува кръг от дръжката дето си въртял, ако нямаш си екстра. ПРЕПОРЪЧВАМ да не го правиш със спрей както аз, направи го като хората ако си избрал този начин, направо с пистолет, хем ще набие по хубаво боята, хем ще стане по плътно покрито.
                    Няма да свалям нищо,на място ще се прави,седалките ще станат ли с този спрей?Иначе съм с ел.стъкла
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар

                    Working...
                    X