Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Няколко въпроса относно Брава:-)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Няколко въпроса относно Брава:-)

    Здравейте колеги,искам да ви попитам няколко неща:1. Възможно ли е кристални стопове на Брава. И какви някъкви предложения.2. Кристални фарове виждали ли сте за Брава примерно angel eyes защотот най-много ми харесват.3. Къде в България може да се направи добър оптичен тунинг.Искам нещо класическо. Прагове, малки брони, хубави джанти, някъкви въздуховоди на предниа капак и интериор нещо.Дайте идеи тези неща възможни ли са. Най-много ме интересува за кристални стопове. Защото така като гледам има някъква пластмаса под стъклата на стоповете и под нея са крушките.Fiat Brava Извинявам се малко за off темата. Виждам , че доста има писано за това , но ме интересуват трите неща на 1 път.
    Fiat Brava 1.9 TD 75hp `97
    75 2.0 TS
    Alfa 165 2.5 TD 125hp (VM32B)

    #2
    Ми търси с google ве човек.Как човек да ти покаже нещо като вкусове сякакви и цени всякякви.А само ти препорачвам да се въздаржиш от въздуховодите на предния капак.Ако ти е мерак поне го направи така.И търси, поне в България с оптика се знимават повечко, отколкото с двигатели(мамка му)
    Прикачени файлове
    FIAT BRAVO 2.0 20v
    http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

    Коментар


      #3
      team написа:
      Ми търси с google ве човек.Как човек да ти покаже нещо като вкусове сякакви и цени всякякви.А само ти препорачвам да се въздаржиш от въздуховодите на предния капак.Ако ти е мерак поне го направи така.И търси, поне в България с оптика се знимават повечко, отколкото с двигатели(мамка му)
      ясно колега, въдуховоди и т.н. ясно дай малко инфо за стопове и фарове
      Fiat Brava 1.9 TD 75hp `97
      75 2.0 TS
      Alfa 165 2.5 TD 125hp (VM32B)

      Коментар


        #4
        само да не направиш нещо таково,че ще те убия :P
        Прикачени файлове
        FIAT BRAVO 2.0 20v
        http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

        Коментар


          #5
          Cvetelin написа:
          team написа:
          Ми търси с google ве човек.Как човек да ти покаже нещо като вкусове сякакви и цени всякякви.А само ти препорачвам да се въздаржиш от въздуховодите на предния капак.Ако ти е мерак поне го направи така.И търси, поне в България с оптика се знимават повечко, отколкото с двигатели(мамка му)
          ясно колега, въдуховоди и т.н. ясно дай малко инфо за стопове и фарове
          Какво инфо ве човек,ти изкаш кри.стопове а аз не ги понасям и то за Брава
          FIAT BRAVO 2.0 20v
          http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

          Коментар


            #6
            http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=14063 виж това изполлзваи малко итърсачката на форума 2-за кристалните стопове мисля че рябвяа да са поръчкови защото май не правят сериино за BRava3- Неможе да няма сервизи в Русе който да правят хубави брони и прагове,магазини за джанти бол така, а и ма и достатачно тунинг фирми-примерно деви тунинг и др.А колегата е прав потърси в нета все ще се намери нещо което да ти хареса за да знаеш какво да правиш и искаш
            FIAT - TIPO 2.0i.е

            Коментар


              #7
              Благодаря Работата е ясна. Рабрах това което ме интересуваше от части. Само един последен въпрос обърнах гоогле с краката на горе не можах да видя никъде кристални фарове angel eyes. Някой случайно да е мяркал?
              Fiat Brava 1.9 TD 75hp `97
              75 2.0 TS
              Alfa 165 2.5 TD 125hp (VM32B)

              Коментар


                #8
                Колега здравей,така първо за стоповете и фаровете наистина ги няма никаде,както ти писа колегата soulkeeper не са в произвотство има ги само поръчкови и то от Италия някои който ходи често там а относно тунинга на колата ти искам да ми званеш 0887793972 Сашо за да те ориентирам в правилната посока от Русе съм дай да се видим и да ти препоръчам двама мн добри в областа

                Коментар


                  #9
                  Chakala29 написа:
                  Колега здравей,така първо за стоповете и фаровете наистина ги няма никаде,както ти писа колегата soulkeeper не са в произвотство има ги само поръчкови и то от Италия някои който ходи често там а относно тунинга на колата ти искам да ми званеш 0887793972 Сашо за да те ориентирам в правилната посока от Русе съм дай да се видим и да ти препоръчам двама мн добри в областа
                  Колега записвам си номера и като почна ще ти звъна.А иначе и аз ги знам сервизите за кой по точно говориш
                  Fiat Brava 1.9 TD 75hp `97
                  75 2.0 TS
                  Alfa 165 2.5 TD 125hp (VM32B)

                  Коментар

                  Working...
                  X