Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да направя ли така джантите?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да направя ли така джантите?

    Пичове много се чудя дали да не направя джантите като на интегралето 15"-ките,от външната част са светло сиви,а от вътрешната са тъмно сив металик,моите оригинално са 14" от делта хф турбо и са един цвят,на вас как повече ви харесва? Първата снимка е сега,а втората е фотошопска,както се чудя дали да ги направя:
    Прикачени файлове
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    да

    Да интересно е и е различно но има нещо което всякаш не е намястото си незнам ,в крайна сметка направи ги така и ако не ти хареса ще покараш една седмица и пак ще си ги боядисаш :D
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    Коментар


      #3
      Re: да

      soulkeeper написа:
      Да интересно е и е различно но има нещо което всякаш не е намястото си незнам ,в крайна сметка направи ги така и ако не ти хареса ще покараш една седмица и пак ще си ги боядисаш :D
      И аз така си мисля,това сиво не се връзва с нищо по колата и май ще стане претрупано
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        ж

        пръскааааааааааи ги,променя се цялата кола
        селото се оказа точно в града

        Коментар


          #5
          И на мен ми допадат!!! Имам слабост към подобно оформяне на джантите. Колата доста се отваря!
          Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

          Коментар


            #6
            моето скромно мнение е или сиви или сребристи ено от двете но не и 2 те на 1 (без да се обиждаш но 2в1 става малко мангал палат...)

            Коментар


              #7
              Пръст надолу!!
              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

              Коментар


                #8
                според мен направи една фотошопска с 2 цвята ,но втория цвят да е като цвета на купето. Инъче ако вътрешната част на джантите и колата бяха в един цвят сам ЗА
                Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                Коментар


                  #9
                  LoGo написа:
                  моето скромно мнение е или сиви или сребристи ено от двете но не и 2 те на 1 (без да се обиждаш но 2в1 става малко мангал палат...)
                  Чакай бате ти не схвана смисъла На делта 1.6 ХФ турбо се слагат 14" джанти,един цвят,които изглеждат ето така (оригинално):А на интегралето (старото 2.0 8В турбо) се слагат ето тези джанти,но 15" серийно,2 цвята:Мисълта ми е да направя 14"-ките да изглеждат като интеграловите 15"-ки,но се чудя да не седи кофти,защото все пак са 14"...[/img]
                  ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                  Коментар


                    #10
                    Е да ама интегралето е червено. А червено с черно или с много тъмно сиво (както мисля че е в случая) си отива.
                    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                    Коментар


                      #11
                      Executor написа:
                      Е да ама интегралето е червено. А червено с черно или с много тъмно сиво (както мисля че е в случая) си отива.
                      Интегралето на снимката съм го оцелил червено,иначе има всякакви цветове с тези джанти...както и да е не ми схвана мисълта
                      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                      Коментар


                        #12
                        а какво ще кажеш а са със сребрист кант ,а останалото да е като цвета на колата Постни една снимка на фотошоп да се види дали ще и ходи Инъче много добри тея джанти от Делта :D
                        Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                        Коментар


                          #13
                          Според мен така както са си е наи-добре.Но в край на сметка наи-важното е на теб да ти харесват.
                          FIAT Punto ELX 1.2 75

                          Коментар


                            #14
                            оригиналните лично на мен най-много ми харесват,но избора е твой

                            Коментар


                              #15
                              Abarth. написа:
                              Интегралето на снимката съм го оцелил червено,иначе има всякакви цветове с тези джанти...както и да е не ми схвана мисълта
                              Да прав си. Иначе джантите са ти перфектни!! И аз си мисля за нещо такова на моето Типо! Доста добра находка! Те делтите са малко вече, камо ли пък да се намерят оригиналните джанти! За колко ги взе ?
                              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                              Коментар

                              Working...
                              X