Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

На части Фиат Темпра комби 1.9 турбо дизел

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    На части Фиат Темпра комби 1.9 турбо дизел

    колата все още е комплектнапродал съм кулера, лостчето за фаровете и няколко пластмаси от интериораи климатоника е запазен за колегадавайте, че очаквам всеки момент да и залепят от общината лепенка за да я махнацените ще са много промоционални, особенно ако вие си разглобите това което ви трябваинструмента от мен :D имам и малко части за фиат брава, като са останали предимно по интериораи няколко вратителефон за връзка 0889/217-818

    #2
    Дай цена за вакуум-помпата на сервото за спирачките.Миналия път не можахмеда се споразумеем.
    Octavia RS
    Evo 10-служебната играчка.

    Коментар


      #3
      Mаслен радиатор? Мотора на колко км. е и колко пари ще го дадеш евентуално, че да имам резерва Ако колегата се откаже от климата се обади (дано да е на разумна цена)

      Коментар


        #4
        колко пари е предната седалка на водача и тапицерията на тавана
        FiAt TeMpRa 1.9 T.ds
        Chrysler NEON 1.8 16v
        Vw PoLo 1.1mI
        Nissan Terrano 2.7td

        Коментар


          #5
          Хе-хе, крайно време беше да пуснеш тая обява и тук,.Дори аз мислех да свърша тази работа като взех кулера ама пуста липса на време...Та някой път като се цапаш по нея, свали ми плс преден десен фар - говорихме тогава за него.Освен това ми кажи и цена за таблото ако всичко по него е ок. Рядкост е, знам, но моето например си работи.Трябва ми за да го попреработя малко а ако свалям моето ще остане на трупчета няколко дни колата
          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

          Коментар


            #6
            вакуум помпата - 30 кинтаако сме говорили знаеш, че е от тези дето не се трошатобаче на всички им се износва задижващата част и на мойта е навяряванаобаче си бачка перфектномасленият радиатор за жалост ще ми трябва за алфатамога да ти подаря един дето тече леко(докато не разчистя гаража и замине на боклука)мотора е на 200 000км., но предполагам е злекартерна вентилация си имаше доста, не съм го отворил още и не мога да каша колкоса износени цилиндритеиначе примерна цена за главата 100 кинтаколяновият вал за сега съм му замислил нещодавам целият салон за 30 кинтаседалките са плюшени, тъмно сини, корите по вратите са зле, както и на повечето темпри кожата е отлепена, ако някой си играе може и да се подлепаттавана ти е подарък, но е злефара съвсем спокойно мога да го сваля по всяко времетаблото е дигитално 20 кинтаза който иска колата има релинги на покривапри някой темпри това е екстра

            Коментар


              #7
              hf hpe написа:
              фара съвсем спокойно мога да го сваля по всяко времетаблото е дигитално 20 кинта
              Само не те разбрах дали работи нормално? Иначе знам че е дигитално, за съжаление Ако е така, таблото с пластмасите пред него (сенниците) и ляв фар да се пишат в графата ПРОДАДЕНИ, моля.
              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

              Коментар


                #8
                Цената на помпата ме устройва.Остава да измислим как мога да я получа.
                Octavia RS
                Evo 10-служебната играчка.

                Коментар


                  #9
                  Мерси за предложението, но аз имам маслен радиатор, който не тече, но ми се пръсна единия маркуч и след като го развиха за да го сменят, по радиатора не остана резбра.

                  Коментар


                    #10
                    ето и снимки на колатаза колегата със салона специално съм снимал таванаhttp://hfhpe.alfaromeo-bg.com/tempra

                    Коментар


                      #11
                      Колега котки дера за задна дясна вътрешна дръжка на врата.Трябва ми такава с цялостен пластмасов корпус, черна на цвят.Твоята такава ли е?
                      N.Y. State of Mind

                      Коментар


                        #12
                        sachma написа:
                        Колега котки дера за задна дясна вътрешна дръжка на врата.Трябва ми такава с цялостен пластмасов корпус, черна на цвят.Твоята такава ли е?
                        с бутони за електрически стъкла е

                        Коментар


                          #13
                          Колега, интересува ме механизма с машинката за предно ляво ел стъкло. Също и стойката за нафтовия филтър, дръжките на предните врати в комплект с ключа и скоростната кутия, но само ако е читава. Спрегни някаква цена
                          TEMPRA 1,9D 1994г. седан - преди
                          ТЕMPRA 1,9TDS 1993г. комби - сега
                          НЕ КАРАЙ С ПО-ГОЛЯМА СКОРОСТ ОТ ТАЗИ, С КОЯТО МОЖЕ ДА ЛЕТИ ТВОЯ АНГЕЛ-ХРАНИТЕЛ

                          Коментар


                            #14
                            zdrawko написа:
                            Колега, интересува ме механизма с машинката за предно ляво ел стъкло. Също и стойката за нафтовия филтър, дръжките на предните врати в комплект с ключа и скоростната кутия, но само ако е читава. Спрегни някаква цена
                            механизъм за предно стъкло 9,99стойка за филтър, с подгряването 14,99дръжките за предните врати по 4,99скоростната кутия е с хъркаща 3-та скорост 150 кинтацените са крайни в лева :D за всичко отстъпки

                            Коментар


                              #15
                              айде колата още се продавацени много народни

                              Коментар

                              Working...
                              X