Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вижте какво (ATV) си харесах.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вижте какво (ATV) си харесах.

    Как мислите дали е добро? Не успях да разбера каква марка е, ама много ми хареса и почвам да се замислям дали да не си го купя. Мисля че 150 кубика са достатъчно. Как мислите? Някои знаели нещо повече за тези машинки? Пише че доставката от Германиа е 140 EUR, но никога не съм си купувал и незнам как става с плащането и транспорта.
    FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

    #2
    Страхотна машинка, но все пак е на 4-ри колела Иначе АТВ-та съм виждал из планините на невероятни места, много са проходими, но също си мисля че 150 кубика не са множко. Все пак ако е над 20 коня взимай!После да се похвалиш и да почерпиш

    Коментар


      #3
      Re: Вижте какво (ATV) си харесах.

      flx написа:
      Как мислите дали е добро? Не успях да разбера каква марка е, ама много ми хареса и почвам да се замислям дали да не си го купя. Мисля че 150 кубика са достатъчно. Как мислите? Някои знаели нещо повече за тези машинки? Пише че доставката от Германиа е 140 EUR, но никога не съм си купувал и незнам как става с плащането и транспорта.
      Получих оферта от Китай за същата тази машинка и още други подобни.Ще се изненадаш, цената й в Китай на тази е около 600 USD.
      Mit®

      Коментар


        #4
        Даааа бе . Можеш ли да дадеш някви контакти или саит на тези китаици? Сигурен ли си че са същите? Ще съм ти много благодарен ако ми дадеш няква информациа. Аз тва го гледах за 1400евро.
        FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

        Коментар

        Working...
        X