Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

някой да каже за това...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    някой да каже за това...

    та искам си направа стоповете като тези на снимката. давайте сега съвети

    #2
    Спрей за затъмняване на стопове има черни червени за тях съм 100% сигурен но за др.цветове незнам потърси в магазин за автомобилни аксесоари трябва да има
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    Коментар


      #3
      soulkeeper написа:
      Спрей за затмняване на стопове има черни червени за тях съм 100% сигурен но за др.цветове незнам потърси в магазин за автомобилни аксесоари трябва да има
      мерси за отговора.. но то е ясно е със спрей.. но за това си има техника.. някои го прават със шкурка 1-во ги минават и тогава прускат прахово боядисване ина4е ако е направо със спрей се разлива и става грозно.. идеята ми беше ако някой го е правил и е станало толкова красиво като на снимката да ми помогне със съвет4е.

      Коментар


        #4
        Това на снимката си е синя пластмаса Но както ти каза колегата има цветни шпрейове - сини, червени, черни, зелени и т.н. Просто си намери такъв спрей (трансперантен) и си ги пръсни.Преди да ги пръснеш може да ги матираш с шкурка 800. Пръскай от 20см и няма да стече
        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
        FIAT Punto 99' 1.7 TD

        Коментар


          #5
          съмнявам се 4е е синя пластмаса.... а ина4е неискам сам да пробвам и да излезе грозно.някой ми трябва който го е правил... се пак мерси 1.12. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код и други.) Тези, които нямат кирилица могат да си свалят и инсталират. Постовете, които нарушават правилото, ще бъдат изтривани. УВАЖАВАЙТЕ БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК! Това е български форум - не международен. Правилата на форума. Fire 999

          Коментар


            #6
            а някой дали е правил друга шашма на Пунто .Там където е бялата пластмаса за мигачите и задната, ако се пръсне отвътре (може и отвън) с червен спрей дали ще изглежда добре
            Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

            Коментар


              #7
              Могат ли да станат 1 към 1 като тези на снимката със спрей ? Тя е правена на Фотошоп.

              Коментар


                #8
                RoMeO_156_GTA написа:
                а някой дали е правил друга шашма на Пунто .Там където е бялата пластмаса за мигачите и задната, ако се пръсне отвътре (може и отвън) с червен спрей дали ще изглежда добре
                може! моето пунто сега е така с пръснати могачи.
                Могат ли да станат 1 към 1 като тези на снимката със спрей ? Тя е правена на Фотошоп.
                не е правено на фотошоп!

                Коментар


                  #9
                  И аз мисля , че фотошопа е играл
                  Punto 55 SX

                  Коментар


                    #10
                    mentor написа:
                    И аз мисля , че фотошопа е играл
                    някой с друго мислене да има?

                    Коментар

                    Working...
                    X