Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ланча Тема - СПЕШНО!!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ланча Тема - СПЕШНО!!!

    Колеги, много спешно се нуждая от пари и се налага да продам Темата до утре до 10 часа сутринта.Та по темата..Ланча Тема 2.0 16в 150к.с.Всички екстри, без шибидах - кожа, клима, оригиналните 15" джанти на Ланча, ел.стъкла ел.огледала с подгряване и прибиране, АБС, ...Всичко по колата работи, дори и клапата за рециркулация на въздуха в купето (виншен или вътрешен въздух да върти).1. Маслото е сменено преди 500км, заедно с гумички на клапаните.2. Предните карета сменени преди 1000км ГЛО с 18 месеца гаранция.3. Сменено - ремъци - ангренажен, балансиращ, хидравлични помпи на съеденителя, накладки, амортесьори, маслоохладител, комплекти зимни+летни гуми, касетофон с 10 диск ченджър, еленовата кожа е бешова в много добро състояние, нов акумулатор в гаранция.. незнам още какво ааа..да4. Газова уредба Ловато в гаранция до септември...5. Данаци, гражданска и пълно каско - ОК6. Боята е в перфектно състояние - почти без забележки - само 2 ланчи до сега съм виждал в такова състояние на боята - като се измие става перфектнаПроблеми:Някой датчик Понякога прави мизерийка и светва АБС-а, но много рядко - за това още не съм го хванал кой е, защото като светне и докато отида на стенд и той изгасне - АБС-а не помни и не може да се хване кой е светналЗадната лява веждичка е надигнала боята и е нужно да се оправи - няма повече да обяснявам как - би трябвало фена, който евентоално да я купи да знае как Накрая изяснението....Цената е 3000лв супер спешно, като може и на лек коментарАко някой има интерес, задължително трябва да има на разположение парите, защото ми трябват много спешно!!!!!! Обявата важи до утре за това си оставям телефона директно за връзка0889486549Утре обявата може да се заключи вече.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Честито на печелившия!Голям късмет извади.Като я видя в какво състояние е дори и не се замисли.Да си я кара със здраве
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар

    Working...
    X